تاریخ خبر: ۳۰ بهم ۱۳۹۵
محموله ۳ میلیارد ریالی شکر قاچاق در استان لرستان توقیف شد

محموله ۳ میلیارد ریالی شکر قاچاق در استان لرستان توقیف شد

استان لرستان گفت: ۸۱ تن و ۵۳۰ کیلوگرم شکر قاچاق به ارزش ۳ میلیارد و ۲۶۱ میلیون و ۲۰۰ هزار ریال در رومشکان کشف و توقیف شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد، سردار محمد قنبری اظهارداشت: مأموران پلیس آگاهی رومشکان در ایست و بازرسی این شهرستان در محور پلدختر – کوهدشت حین کنترل خودروهای عبوری به سه دستگاه کامیون کشنده مشکوک و آنان را متوقف کردند و در بازرسی از سه خودرو، مقدار ۸۱ تن و ۵۳۰ کیلو شکر قاچاق کشف و سه نفر در این رابطه دستگیر شدند.

وی با اشاره به این که محموله‌های قاچاق کشف شده از استان‌های جنوبی به مقصد استان های غربی بارگیری شده بود، افزود: کارشناسان ارزش کالای کشف شده را سه میلیارد و ۲۶۱ میلیون و ۲۰۰ هزار ریال اعلام کردند.

فرمانده انتظامی استان لرستان با بیان این که قاچاق کالا به تولیدات داخلی کشور ضربه می‌زند، عنوان کرد: از شهروندان درخواست می‌شود هر گونه اخبار در زمینه کالای قاچاق را از طریق شماره تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

سد آبسرده بروجرد ۳۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد

رضا میرزایی مدیرعامل شرکت آب منطقه ای لرستان در بازدیدی که از سد آبسرده بروجرد داشت از پیشرفت ۳۰ درصدی این سد خبر داد.

وی اظهارداشت: عملیات سد آبسرده با هدف کنترل جریان های سطحی در محدود طرح و ذخیره آنها در مخزن این سد جهت توسعه آبیاری اراضی پایین دست به میزان چهار هزار و ۵۰۰ هکتار و تولید انرژی برقابی با حجم ۶۰ میلیون متر مکعب بوده که در سال ۹۵ مراسم انحراف آب آن توسط وزیر نیرو افتتاح شد.

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای لرستان در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به سپری شدن مراحل سخت و دشوار پروژه و باز شدن جبهه‌های کاری افزود: این پروژه متعلق به مردم است و با همکاری استاندار و مجموعه مدیریت منابع آب در رابطه با رفع مشکلات طرح اقدام انجام می‌شود.

اعضای ستاد انتخابات شهرستان خرم آباد معرفی شدند

در احکامی جداگانه محمود آشناگر به عنوان رئیس ستاد انتخابات شهرستان خرم آباد، ابوالفضل خورشیدوند، عضو و رئیس کمیته مالی و پشتیبانی، فرزاد یاراحمدی دبیر کمیته امنیتی و حمید رشنو به عنوان عضو و رئیس کمیته استعلامات انتخاب شدند و سهیلا بیرانوند و فرامرز حسن پور نیز به ترتیب به عنوان عضو و رئیس کمیته‌های فن آوری اطلاعات و حقوقی منصوب شدند.

در حوزه اطلاع رسانی نیز رضا طولابی به عنوان عضو و رئیس کمیته اطلاع رسانی و زهرا ظهیری به عنوان عضو و مسئول سامانه اطلاع رسانی انتخاب شدند.

انتهای پیام/

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

image image IMG_1440 7 (6)

یک دیدگاه