تاریخ خبر: ۰۱ اسف ۱۳۹۵
تأخیر ۱۱ ماهه در پرداخت حقوق کارکنان شبکه بهداشت پلدختر

تأخیر ۱۱ ماهه در پرداخت حقوق کارکنان شبکه بهداشت پلدختر

پلدختر – رئیس شبکه بهداشت و درمان پلدختر از تاخیر ۱۱ ماهه در پرداخت حقوق کارکنان این نهاد خبر داد.
به گزارش خبرنگار مهر، ناصر بابایی صبح شنبه در جلسه شورای سلامت شهستان پلدختر در سخنانی اظهار داشت: پرسنل شبکه بهداشت و درمان پلدختر ۱۱ ماه بوده که حقوق و کارانه ای دریافت نکرده اند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه این شهرستان ۲۱ بیمار دیالیزی دارد که طرح توسعه خدمات رایگان به این بیماران در دست اجرا است گفت: این طرح تا آخر فروردین ماه ۹۶ تحقق پیدا می کند.

اجرای طرح نظارتی شبکه بهداشت در ایام نوروز

رئیس شبکه بهداشت و درمان پلدختر به بیمارستان صحرایی که به مناسبت دهه فجر در پلدختر برپا شد اشاره کرد و افزود: این بیمارستان در منطقه «سراب حمام» ۲۲ عمل جراحی انجام داده و تعدادی از مراجعان نیز برای انجام عمل جراحی به بیمارستان پلدختر منتقل شدند.

بابایی گفت: دربیمارستان صحرایی روزانه بیش از ۶۰۰ میلیون تومان در راستای مداوای بیماران و با هدف خدمت به مردم مناطق محروم هزینه شده است.

وی به برنامه ریزی برای رعایت مسایل بهداشتی سطح شهر در ایام نوروز اشاره کرد و افزود: چادرهای سیار که هر سال در کنار جاده برپا می شوند هیچگونه مجوز بهداشتی ندارند و شبکه بهداشت و درمان با برپایی این گونه چادرها موافق نیست.

رئیس شبکه بهداشت و درمان پلدختر با بیان اینکه بازرسی های شبکه بهداشت و درمان از یک اسفند ماه تشدید شده و تا ۱۵ فروردین ماه ادامه دارد گفت: در این ایام برای تهیه و توزیع مواد غذایی اکیپ هایی از سوی اداره تعزیرات و نیروی انتظامی در سطح شهر با این شبکه همکاری کنند.

بسیج ادارات برای ارائه خدمات به مهمانان نوروزی

بابایی گفت: بعضی لوله های آب و فاضلاب شهری و روستایی دچار شکستگی شده که زنگ خطری برای شیوع بیماری های واگیر است و بهتر بوده آب و فاضلاب شهری و روستایی قبل از ایام نوروز نسبت به تعمیر آنها اقدام کنند.

وی از شهرداری خواست که آب آشامیدنی و غیر آشامیدنی در سطح شهر به ویژه درون پارک ها را با نصب تابلوهابرای راهنمایی مسافران مشخص کند.

معاون فرماندار پلدختر از شبکه بهداشت شهرستان نیز در این جلسه به خاطر برپایی بیمارستان صحرایی و ارائه خدمات رایگان به محرومان در منطقه «سراب حمام» تقدیر کرد.

امان الله بابایی بر تشدید نظارت های بهداشتی در راستای سلامت شهروندان تاکید کرد و افزود: اعضای شورای سلامت شهرستان نسبت به اجرایی شدن مصوبات این شورا اهتمام لازم داشته باشند.

وی گفت: ادارات شهرستان با تمام امکانات در ایام نوروز بسیج شوند ودر راستای حفظ سلامت مردم موظف و موکلف به تلاش هر چه بیشتر هستند.

معاون فرماندار پلدختر افزود: در این راستا شبکه بهداشت وظیفه سنگین تری دارد و باید فعالیت خاص و حضور فعال به ویژه در ایام نوروز داشته باشد.

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

image 139304201542369743182584 image 7 (2)

یک دیدگاه