تاریخ خبر: ۰۱ اسف ۱۳۹۵
۱ پروژه اقتصاد مقاومتی توسط بسیج سازندگی لرستان اجرایی شد

۱ پروژه اقتصاد مقاومتی توسط بسیج سازندگی لرستان اجرایی شد

سازندگی استان لرستان گفت: ۱۹۶۱ پروژه اقتصاد مقاومتی با اعتباری بالغ بر ۳۰ میلیارد تومان توسط بسیج سازندگی لرستان اجرایی شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد، سرهنگ علی بیرانوند ظهر امروز در جلسه کارگروه استانی هماهنگی پشتیبانی و نظارت بر اجرای طرح‌های بسیج سازندگی در جمع خبرنگاران این شهرستان اظهارداشت: پروژه‌های بسیج سازندگی به دور از تصدی‌گر است و صرفاً در رستای کمک به دستگاه‌های متولی امر اقتصاد، اشتغال و محرومیت‌زدایی انجام می‌شود.

وی افزود: تعهدات بسیج سازندگی استان بر اساس برنامه‌ای که تنظیم شده بود ۱۵۰ پروژه بود اما در عمل ۲۵۶ پروژه در سال ۹۵ انجام شد و اعتبارات این پروژه‌ها که عمدتاً در مناطق محروم بودند دو میلیارد تومان بوده است.

مسئول بسیج سازندگی استان لرستان به برنامه‌های اقتصاد مقاومتی بسیح سازندگی استان اشاره کرد و گفت: امسال هزار و ۸۵۰ طرح در راستای اشتغال، افزایش تولید محصولات کشاورزی و امنیت غذایی بوده است که در عمل نیز هزار و ۹۶۱ پروژه اجرایی شد.

وی اعتبار هزار و ۹۶۱ پروژه اقتصاد مقاومتی بسیج سازندگی لرستان را ۳۰ میلیارد تومان برشمرد و عنوان کرد: برابر با همین برنامه اقتصاد مقاومتی سال ۹۵، برای سال ۹۶ نیز انجام پروژه‌هایی برنامه‌ریزی شده است که امیدواریم افزایش داشته باشند.

انتهای پیام/

R41450/P1357/S6,72/CT11

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

شهیندخت image 13920922000355_PhotoA

یک دیدگاه