تاریخ خبر: ۰۲ اسف ۱۳۹۵
۴۲ دوربین ثبت تخلف در جاده‌های استان لرستان نصب شد

۴۲ دوربین ثبت تخلف در جاده‌های استان لرستان نصب شد

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای لرستان گفت: ۴۲ دوربین ثبت تخلف در جاده‌های استان لرستان نصب شده که از این تعداد ۳۷ مورد تا روز گذشته آنلاین شده است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم آباد، علی زندی‌فر عصر امروز در جلسه کارگروه ایمنی حمل و نقل و سوانح رانندگی لرستان که در سالن جلسات معاونت عمرانی استانداری لرستان برگزار شد، اظهار داشت: امسال وضعیت محورهای استان لرستان متفاوت‌تر از سنوات گذشته است.

وی با بیان اینکه شرکت‌های امداد خودرو را ساماندهی کرده‌ایم افزود: طی جلسه‌ای که با صنوف مسافربری برگزار شد پیش فروش بلیت در حال اجرا شدن است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای لرستان عنوان کرد: همزمان ۳۴ خط را می‌توانیم با ۱۴۱ جواب دهیم و هرکس بخواهد از وضعیت محورهای استان مطلع باشد می‌تواند از ۱۴۱ استفاده کند.

وی با اشاره به اینکه تیم بازرسی تمامی مجتمع‌های خدمات رفاهی استان را بازدید کرده‌اند، بیان کرد: ۴۲ دوربین ثبت تخلف در جاده‌های استان لرستان نصب شده که از این تعداد ۳۷ مورد تا روز گذشته آنلاین شده است.

زندی فر با بیان اینکه۱۷ دوربین نظارت تصویری در جاده‌های استان نصب شده است، گفت: بیشتر نقاط حادثه‌خیز جاده‌های استان را آشکار‌سازی کرده‌ایم و تا قبل از ۲۵ اسفندماه آشکارسازی نقاط به اتمام می‌رسد.

وی تصریح کرد: ۵ دستگاه خط‌کش آماده به کار است که در صورت مساعد بودن هوا تا ۲۵ اسفند حداقل ۱۰۰۰ کیلومتر خط کشی در سطح استان انجام می‌دهیم.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای لرستان خاطرنشان کرد: ۸ اکیپ در راستای تکمیل گارد ریل سطح استان مشخص کرده‌ایم که اکنون درحال انجام فعالیت هستند.

وی اظهار داشت: همچنین ۱۲ اکیپ روشنایی را از امروز در راستای تعمیر و به روز رسانی روشنایی جاده‌ها و ورودی‌های استان لرستان مشخص کرده‌ایم.

زندی فر افزود: ۱۰۰ چراغ چشمک زن برای تقاطع‌ها و همچنین ۱۰۰ چراغ پلیسی خریداری کرده‌ایم تا در محل‌های مورد نظر پلیس راه استان نصب شوند.

انتهای پیام/

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

image بازوند image

یک دیدگاه