تاریخ خبر: ۰۳ اسف ۱۳۹۵
روند اجرای پروژه چهار خطه کوهدشت – خرم‌آباد تسریع شود

روند اجرای پروژه چهار خطه کوهدشت – خرم‌آباد تسریع شود

فرماندار کوهدشت با بیان اینکه در یک ماه گذشته ۱۳ نفر در محور جاده کوهدشت – خرم‌آباد جان خود را از دست داده‌اند، گفت: روند اجرای پروژه چهار خطه کوهدشت – خرم‌آباد تسریع شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد، نورمحمد فردی بیرانوند ظهر امروز در جلسه کمیته اقتصاد مقاومتی استان سالن جلسات استانداری لرستان برگزار شد، اظهار داشت: یکی از عمده‌ترین مسائل شهرستان کوهدشت مشکل راه ارتباطی این شهرستان است.

وی با بیان اینکه ۱۰ درصد راه‌های استان لرستان مربوط به شهرستان کوهدشت است، افزود: در استان لرستان بیش هشت هزار کیلومتر راه وجود دارد که بیش از ۸۰۰ کیلومتر آن مربوط به شهرستان کوهدشت است.

فرماندار کوهدشت عنوان کرد: یکی از مولفه‌های توسعه در هر جایی از دنیا راه است چون اگر راه وجود نداشته باشد توسعه به وجود نمی‌آید.

وی با تأکید بر اینکه پروژه چهار خطه کوهدشت- خرم‌آباد تا پایان خرداد ماه سال ۹۶ باید از محل پروژه‌های اقتصاد مقاومتی به اتمام برسد، بیان کرد: چندسال پیش تصمیم گرفته شد محور کوهدشت تا پل کشکان که مربوط به حوزه این شهرستان است چهار خطه شود که ۱۹ کیلومتر از این مقدار زیر بار ترافیک است و در مابقی این طرح چند پیمانکار مشغول به کار هستند.

فردی بیرانوند با بیان اینکه به محور کوهدشت – خرم‌آباد لقب جاده مرگ داده شده است، گفت: طی یک ماه گذشته ۱۳ نفر در محور جاده کوهدشت – خرم‌آباد بر اثر تصادف کشته شده و جان خود را از دست داده‌اند.

وی تصریح کرد: دستگاه‌های ذی ربط از جمله راه و شهرسازی استان باید اقدامات فنی لازم را در محور کوهدشت – خرم‌آباد انجام دهند.

فرماندار کوهدشت با بیان اینکه در هر تصادف سه عامل ایمنی جاده، ایمنی خودرو و راننده موثر است، خاطرنشان کرد: در عین حال وجود جاده مناسب سبب می شود که تصادف به حداقل ممکن برسد.

وی اظهار داشت: اداره راه و شهرسازی لرستان باید در محل پیچ های تند محور کوهدشت – خرم‌آباد تابلوهای هشدار نصب کند.

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

image image 6 (2) 2 (4)

یک دیدگاه