تاریخ خبر: ۲۹ تیر ۱۳۹۵
صداوسیما استان لرستان به سامانه SNG مجهز ‌می‌شود

صداوسیما استان لرستان به سامانه SNG مجهز ‌می‌شود

صداوسیما استان لرستان به سامانه SNG مجهز ‌می‌شود

مدیرکل صداوسیمای استان لرستان گفت: صداوسیما استان لرستان به سامانه SNG نیازمند و لازم است اعتباری در این زمینه اختصاص یابد.

 محمد بازوند ظهر امروز در جلسه هماهنگی برگزاری هفته فرهنگی اقتصادی استان لرستان که در سالن جلسات استانداری لرستان برگزار شد اظهار داشت: هفته فرهنگی استان لرستان فرصت خوبی برای معرفی داشته‌های استان در حوزه‌های مختلف به‌ ویژه در حوزه فرهنگ است.

وی افزود: با توجه به اینکه همایش اقتصادی، فرهنگی و همایشی که سرمایه‌گذاران و کسانی که در حوزه کارآفرینی می‌توانند در استان اثرگذار باشند برگزار می‌شود سعی در این است که از این همایش‌هابه‌ خوبی بهره‌برداری شود.

مدیرکل صداوسیمای استان لرستان عنوان کرد: با توجه به اینکه از ساعت ۱۸ تا ۲۰ غروب برنامه‌های فرهنگی استان اجرا می‌شود سعی می‌کنیم چکیده‌ای از این همایش و داشته‌های فرهنگی را پوشش دهیم ولی در راستای اینکه بتوانیم پوشش مستقیم داشته باشیم نیاز به سازوکار مناسبی دارد که امکان آن در شرایط فعلی در استان مهیا نیست.

وی بیان کرد: برای اینکه بتوانیم برنامه را پوشش مستقیم دهیم نیاز به sng است که در استان این سیستم وجود ندارد و با توجه به اینکه طی دو سال اخیر تقاضای این سیستم را در استان داریم لازم است اعتباری برای استان پیش‌بینی تا این سیستم خریداری شود.

بازوند تصریح کرد: امکان تهیه sng به‌ شرط تأمین اعتبار وجود دارد که اگر در این فرصت فراهم شود در این همایش می‌توانیم پخش مستقیم داشته باشیم؛ درمجموع نیاز به حمایت مالی استانداری و ارشاد است تا بتوانیم پوشش خوب برنامه‌ها را فراهم کنیم.

مسعود بهرام نژاد مدیرکل حوزه استاندار لرستان نیز در این جلسه بیان اینکه نمایشگاه هفته فرهنگی استان لرستان از ۲۵ تا ۲۹ مردادماه در بوستان گفتگوی تهران برگزار می‌شود اظهار داشت: از ساعت ۱۸ تا ۲۰ غروب روز بیست و پنجم همایش فرهنگی و اجتماعی انجام می‌شود.

وی افزود: آغاز به کار نمایشگاه از ۲۱ مردادماه است ولی کار رسمی نمایشگاه از بیست و پنجم آغاز می‌شود، قرارداد بین شرکت برگزارکننده نمایشگاه و دستگاه‌های اجرای استان بسته می‌شود که اگر هر دستگاهی محتوای غرفه را رعایت نکند غرفه دستگاه زی ربط تعطیل می‌شود.

مدیرکل حوزه استاندار لرستان عنوان کرد: ۲۶ مردادماه همایش اقتصادی استان به مسئولیت معاون منابع انسانی و امور اقتصادی استاندار برگزار می‌شود و در این مدت هرروز از ساعت ۱۸ تا ۲۰ غروب  برنامه‌های فرهنگی با حضور عموم مردم به‌ صورت رایگان  برگزار می‌شود.

وی بیان کرد: از چهره‌های فرهنگی اثرگذار استان دعوت می‌شود تا ظرفیت‌های استان را معرفی کنند، دستگاه‌هایی که پای‌کار می‌آیند به تمام زوایای هنری، تاریخی و طبیعت لرستان توجه داشته باشند و رسانه‌های استان نیز در نمایشگاه حضورداشته و اطلاع‌رسانی لازم را خواهند داشت.

بهرام نژاد با بیان اینکه در مجموع ۸۰ غرفه در این نمایشگاه بر پا می‌شود ولی ۷۰ غرفه آن مفید است تصریح کرد: دستگاه‌های اجرایی استان باید تا دهم مردادماه هزینه غرفه‌ها را پرداخت کنند و برای تهیه هزینه از ظرفیت بخش خصوصی زیرمجموعه خود استفاده کنند.

منبع: تسنیم

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

1822019 1864975

یک دیدگاه