تاریخ خبر: ۲۹ تیر ۱۳۹۵
۷۰ غرفه در نمایشگاه هفته فرهنگی لرستان برپا می‌شود

۷۰ غرفه در نمایشگاه هفته فرهنگی لرستان برپا می‌شود

 ۷۰ غرفه در نمایشگاه هفته فرهنگی لرستان برپا می‌شود

معاون سیاسی امنیتی استاندار لرستان گفت: ۷۰ غرفه در نمایشگاه هفته فرهنگی لرستان در تهران برپا و همایش فرهنگی و اقتصادی نیز برگزار می‌شود.

 سید سعید شاهرخی ظهر امروز در جلسه هماهنگی برگزاری هفته فرهنگی استان لرستان اظهار داشت: هفته فرهنگی استان لرستان در سه بخش همایش فرهنگی، همایش اقتصادی و نمایشگاه برگزار می‌شود.

وی افزود: این نمایشگاه از روز ۲۵ مردادماه آغاز می‌شود که همایش فرهنگی در روز بیست و پنجم و همایش اقتصادی نیز ۲۶ مرداد انجام می‌شود.

معاون سیاسی امنیتی استاندار لرستان عنوان کرد: ۷۰ غرفه در این نمایشگاه دایر می‌شود و هر دستگاهی به‌تناسب فعالیت یک تا چهار غرفه را در اختیار دارد.

وی بیان کرد: مدیران دستگاه‌های اجرایی باید در این نمایشگاه حضورداشته باشند، محتوای غرفه‌ها بسیار مهم است و این برنامه درخورشان استان و فعالیت مدیران دستگاه‌های اجرایی است.

وی بیان کرد: نمایشگاه در حوزه فرهنگی، اقتصادی، عمرانی و سرمایه‌گذاری برگزار می‌شود و با شرکت‌هایی در تهران هماهنگ و کیفیت کار ازلحاظ تجهیزات و امکانات تعیین تکلیف شده و پرداخت هزینه غرفه‌ها بر عهده دستگاه‌ها است.

شاهرخی خاطرنشان کرد: در بحث پوشش خبری و تبلیغات به اداره ارشاد تأکید شده تا شرایط را برای حضور خبرنگاران استان فراهم کند تا در قالب تیم‌های مختلف این برنامه پوشش خبری مناسب داده شود.

وی خاطرنشان کرد: اگر صداوسیمای مرکز بتواند به‌ صورت روزانه برنامه را به‌ صورت مستقیم و غیرمستقیم پوشش دهد فرصت بسیار مغتنمی برای معرفی استان است.

معاون سیاسی امنیتی استاندار لرستان گفت: برنامه‌های مختلفی در قالب کمیته‌های مختلف انجام می‌شود و تاکنون شش کمیته برای برگزاری این برنامه تشکیل‌شده است.

وی اظهار داشت: در راستای برگزاری دو همایش فرهنگی و اقتصادی از هفته‌های پیش برنامه‌ریزی لازم انجام‌شده و سین برنامه نیز از هم‌اکنون تهیه‌شده است.

شاهرخی افزود: علاوه بر اینکه مدیران باید در این نمایشگاه حضورداشته باشند باید به محتوای غرفه‌ها نیز توجه لازم را داشته تا مطالبی که ارائه می‌شود مهم باشد و کارشناسان خوب و حرفه‌ای به کار گرفته شود.

وی بابیان اینکه دستگاه‌ها رایزنی‌های لازم را با وزرای زی ربط داشته باشند تا در نمایشگاه حضور یابند عنوان کرد: در پایان ارزیابی‌های دستگاه‌ها انجام و دستگاه برتر نیز انتخاب می‌شود.

منبع: تسنیم

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

2136089 image 13931225120716344930454 image

یک دیدگاه