تاریخ خبر: ۰۴ اسف ۱۳۹۵
بیش از ۴۰۰ مُبلغ در ایام فاطمیه به استان لرستان اعزام می‌شود

بیش از ۴۰۰ مُبلغ در ایام فاطمیه به استان لرستان اعزام می‌شود

معاون فرهنگی، آموزشی و پژوهشی اداره کل تبلیغات اسلامی لرستان گفت: بیش از ۴۰۰ مبلغ و مبلغه در ایام فاطمیه به مناطق مختلف استان لرستان اعزام می‌شود.

حجت‌الاسلام احمدرضا غلامی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در خرم‌آباد اظهار داشت: بیش از ۴۰۰ مبلغ و مبلغه در دهه دوم ایام فاطمیه از دفتر تبلیغات حوزه علمیه قم، دفتر مراجع اعزام تبلیغ، معاونت تبلیغ حوزه علمیه و سازمان تبلیغات اسلامی به مناطق مختلف استان لرستان اعزام می‌شود.

وی با بیان اینکه ضمن اعزام مبلغان به مناطق مختلف استان، از روحانیون مستقر و سخنرانان ویژه در ایام فاطمیه بهره‌گیری می‌شود افزود: در دفتر نماینده ولی‌فقیه در استان به مدت پنج شب مراسمی به مناسبت شهادت حضرت زهرا(س) با حضور مدرسان حوزه علمیه قم برگزار می‌شود.

معاون فرهنگی، آموزشی و پژوهشی اداره کل تبلیغات اسلامی لرستان با اشاره به اینکه در هر شهرستان نیز مبلغان اعزام و سخنرانان ویژه نیز حضور می‌یابند عنوان کرد: مبلغان اعزامی تا ۱۳ اسفندماه در استان لرستان حضور دارند.

وی بیان کرد: مبلغان به مناطق مختلف، دهستان‌ها، روستاهای پرجمعیت و مناطق عشایری استان اعزام می‌شود و در این ایام به تبیین احکام نورانی اسلام، مناقب و فضائل ائمه اطهار(ع) به‌ویژه حضرت زهرا(س) می‌پردازند.

غلامی تصریح کرد: الگو گیری از سبک زندگی اسلامی که از ویژگی‌های حضرت زهرا(س) است محور بحث و سخنرانی روحانیون اعزامی و مبلغان در این ایام است.

انتهای پیام/

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

image image 45148 image

یک دیدگاه