تاریخ خبر: ۲۹ تیر ۱۳۹۵
ادارات برای برگزاری هفته فرهنگی لرستان در تهران همکاری کنند

ادارات برای برگزاری هفته فرهنگی لرستان در تهران همکاری کنند

ادارات برای برگزاری هفته فرهنگی لرستان در تهران همکاری کنند

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان بر لزوم همکاری دستگاههای اجرایی این استان برای برگزاری برنامه هفته فرهنگی لرستان در تهران تاکید کرد.

 حجت الاسلام حمیدرضا حنان پیش از ظهر چهارشنبه در جلسه کارگروه هفته فرهنگی لرستان با اشاره به برنامه ریزی های صورت گرفته برای برگزاری هفته ای با عنوان «هفته فرهنگی اقتصادی» لرستان اظهار داشت: یکی از اهداف برگزاری این هفته معرفی تمام ظرفیت های فرهنگی، هنری، اجتماعی، علمی و … است.

وی بر لزوم حضور پر قدرت دستگاه ها در این هفته تاکید کرد و گفت: این هفته را می توان به عنوان یک فرصت برای استان در نظر گرفت.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان با اشاره به اینکه برنامه های اجرایی در این هفته برنامه ای حیثیتی برای استان است، افزود: دستگاه های استان باید آنچنان که هستند خود را در برنامه های اجرایی معرفی کنند.

حجت الاسلام حنان با اشاره به اینکه حضور مدیران باید فعال و تاثیرگذار باشد، بیان داشت: در لابه لای برنامه های این هفته فرهنگی نشست های تخصصی در رابطه با فعالیت هایی که مدیران در دستگاه های خود دارند خواهیم داشت.

وی با بیان اینکه تعداد غرفه های موجود در نمایشگاه ۷۰ غرفه است، عنوان کرد: این نمایشگاه یک ظرفیت بسیار خوب برای معرفی استان لرستان است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان کمیت و کیفیت خوب غرفه ها را مهم دانست و گفت: افرادی را که برای حضور در غرفه ها انتخاب می کنید باید از توانایی بالایی در زمینه پاسخگویی و تحلیل گری برخوردار باشند.

حجت الاسلام حنان اضافه کرد: در این هفته یک رقابت سالم بین دستگاه های استان در رابطه با معرفی توانمندی های خود صورت خواهد گرفت.

منبع: مهر

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

آسم 2095830 image 82138445-70844820

یک دیدگاه