تاریخ خبر: ۲۹ تیر ۱۳۹۵
تصویب ۴۳۵ میلیارد تومان تسهیلات برای واحدهای تولیدی لرستان

تصویب ۴۳۵ میلیارد تومان تسهیلات برای واحدهای تولیدی لرستان

تصویب ۴۳۵ میلیارد تومان تسهیلات برای واحدهای تولیدی لرستان

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری لرستان از تصویب ۴۳۵ میلیارد تومان تسهیلات برای واحدهای تولیدی این استان خبر داد.

 مهرداد غضنفری ظهر چهارشنبه در جلسه ستاد تسهیل از تصویب ۴۳۵ میلیارد تومان تسهیلات برای رفع مشکلات واحدهای تولیدی بزرگ و کوچک استان خبر داد.

وی افزود: در جلساتی که از طریق ستاد اقتصاد مقاومتی استان با مدیران اعتبارات بانک مرکزی برگزار شد، مبلغ هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای واحدهای تولیدی استان اعلام نیاز شد که از این میزان ۴۳۵ میلیارد تومان مصوب شد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری لرستان ادامه داد: واحدهایی از جمله فرو آلیاژ ازنا، نساجی بروجرد، فولاد الیگودرز، فولاد ازنا و … برای دریافت این تسهیلات معرفی شده اند.

غضنفری عنوان کرد: سهم در نظر گرفته شده برای لرستان در این مرحله برابر با سهم دریافتی کل استان های کشور بوده است.

وی با بیان اینکه در حال حاضر لرستان رتبه نخست کشور در معرفی و عقد قراردادها برای پرداخت تسهیلات به بنگاه های تولیدی را به خود اختصاص داده است ادامه داد: رقم ۱۷ میلیارد تومان از مجموع ۴۳۵ میلیارد تومان برای واحدهای تولیدی عقد قرارداد شده و این در حالیست که این میزان کافی نیست.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری لرستان خاطر نشان کرد: این رقم با هدف گذاری ما که ۴۳۳ میلیارد تومان بوده فاصله دارد.

غضنفری با بیان اینکه این مبلغ اختصاص یافته به لرستان برای واحدهای تولیدی با اهداف ما همخوانی ندارد، عنوان کرد: باید طی بازه زمانی یک ماهه کار معرفی واحدها به بانک ها و تکمیل اطلاعات آنها صورت گیرد.

منبع: مهر

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

82189301-70939707 IMG_8449 kazemiraj 82128902-70826537

یک دیدگاه