تاریخ خبر: ۰۵ اسف ۱۳۹۵
کارخانه آهک هیدراته پلدختر در ۴ فاز اجرایی می‌شود

کارخانه آهک هیدراته پلدختر در ۴ فاز اجرایی می‌شود

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان گفت:کارخانه آهک هیدراته پلدختر شامل ۴ فاز مختلف است که تیم سرمایه‌گذاری این آمادگی را دارد بلافاصله نسبت به آغاز عملیات اجرایی این کارخانه اقدام کند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد، محمدرضا صفی خانی چهارشنبه شب در جلسه بررسی زیرساخت‌های کارخانه آهک هیدراته پلدختر که در استانداری لرستان برگزار شد، اظهار داشت: کلنگ طرح آهک هیدراته استان لرستان با مشارکت شرکت «ایمیدرو» به‌عنوان بخش خصوصی صنایع معدنی ایران کلنگ آن در ایام‌الله دهه فجر به زمین زده شد.

وی با اشاره به اینکه همه مقدمات کار برای راه‌اندازی کارخانه بزرگ آهک هیدراته پلدختر آغازشده و معدن مورد نیز نظر ثبت و مشخص‌شده، افزود: منابع طبیعی، سازمان جهاد کشاورزی و محیط‌زیست، راه ترابری گاز در این زمینه همکاری لازم را داشته‌اند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان بیان کرد: کارخانه آهک هیدراته پلدختر شامل چهار فاز مختلف است که تیم سرمایه‌گذاری این آمادگی را دارد بلافاصله نسبت به آغاز عملیات اجرایی این کارخانه اقدام کند.

وی به لزوم تأمین زیرساخت‌های موردنیاز این کارخانه اشاره کرد و گفت: تنها موافقت اصولی برای فاز تولید آهک هیدراته این کارخانه داده‌شده و اگر سرمایه‌گذار بخواهد می‌تواند در کمترین زمان ممکن موافقت اصولی ۳ فاز دیگر این کارخانه را صادر کند.

انتهای پیام/

R41450/P1377/S6,72/CT11

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

1 (4) image

یک دیدگاه