تاریخ خبر: ۲۹ تیر ۱۳۹۵
هتل صخره‌ای خرم‌آباد به زودی افتتاح می‌شود

هتل صخره‌ای خرم‌آباد به زودی افتتاح می‌شود

هتل صخره‌ای خرم‌آباد به زودی افتتاح می‌شود

 

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری لرستان گفت: بعد از گذشت ۱۴ سال از هتل صخره‌ای خرم‌آباد در ماه‌های آینده سال جاری بهره‌برداری می‌شود.

غلامرضا سلیمانی ظهر امروز در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان لرستان در خصوص راه‌اندازی و بهره‌برداری از هتل صخره‌ای شهرستان خرم‌آباد اظهار داشت: ساخت این هتل ۱۴ سال به طول انجامید که با واگذاری به سرمایه‌گذار جدید در ماه‌های آینده به بهره‌برداری می‌رسد.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری لرستان با بیان اینکه هتل صخره‌ای طی مزایده صورت گرفته از سوی بانک عامل به سرمایه‌گذار جدید واگذار شده است، گفت: سرمایه‌گذار قبلی این هتل جهت تصمیم‌گیری برای بخشودگی سود جرائم تسهیلات بانکی  خواستار طرح موضوع در ستاد تسهیل استان شد تا اقدامات لازم در این خصوص صورت بگیرد.

قدرت‌الله ولدی مدیرکل امور اقتصادی استانداری لرستان در این خصوص بیان کرد: هتل صخره‌ای خرم‌آباد به دلیل بدهی‌های معوقه به تملک بانک عامل درآمد با این وجود سرمایه‌گذار پیشین ۸۰۰ میلیون تومان دیگر به بانک بدهکار است، در صورتی که سرمایه‌گذار نتواند این بدهکاری را پرداخت کند متاسفانه اموال دیگر وی به تملک بانک درمی‌آید.
ولدی افزود: جهت بخشودگی سود جرائم بانکی سرمایه‌گذار سابق این هتل نیاز به مصوبه ستاد تسهیل استان است تا دستگاه اجرایی مربوطه پیگیری‌های لازم را انجام دهد.

حسین سلاحورزی رئیس اتاق بازرگانی خرم‌آباد نیز در تکمیل صحبت‌های مطرح شده درخصوص وضعیت سرمایه‌گذار پیشین هتل صخره‌ای خرم‌آباد، اضافه کرد: بانک عامل به دلیل اینکه تعهداتش توسط سرمایه‌گذار انجام نگرفته است، هتل را از طریق مراجع قضایی به تملک خود درآورده و بعد از برگزاری مزایده آن را به سرمایه‌گذار جدید واگذار کرده است.

وی با بیان اینکه سند به نام خریدار خورده است، افزود: لذا سرمایه‌گذار سابق هتل درخواست کرده است که جهت بخشودگی سود جرائم تسهیلات، بانک از محل وجوه دستگاه اجرایی مربوطه این اقدام را انجام دهد و مدیرعامل بانک خواستار مصوبه ستاد تسهیل استان شده است.

مهرداد غضنفری معاون اقتصادی استاندار لرستان که در غیاب استاندار ریاست جلسه را برعهده داشت، بعد از رای‌گیری و با نظر اکثریت اعضای عضو ستاد  مصوبه بخشودگی سود جرائم تسهیلات دریافتی سرمایه‌گذار سابق هتل صخره‌ای خرم‌آباد را تصویب کرد.

منبع: فارس

 

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

139505170855083178311144 3 (4) image image

یک دیدگاه