تاریخ خبر: ۰۷ اسف ۱۳۹۵
طرح نظارت نوروزی در شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی لرستان اجرا می‌شود

طرح نظارت نوروزی در شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی لرستان اجرا می‌شود

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه لرستان گفت: طرح نظارت نوروزی در شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی لرستان از هفتم اسفند ماه در استان اجرایی می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد، پیمان بهرامی به اجرای طرح نظارت نوروزی در شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی لرستان اشاره کرد و اظهارداشت: این طرح باهدف کنترل و آماده سازی مجاری عرضه سوخت و به منظور استقبال از مسافران نوروزی و جلب رضایت شهروندان طرح نظارت نوروزی در جایگاه‌های سوخت استان انجام می‌شود.

وی افزود: با توجه به نزدیک شدن به ایام نوروز ۹۶ و فرارسیدن تعطیلات نوروزی و ضرورت آمادگی لازم شرکت در ارائه خدمات مناسب به مسافران نوروزی، گروه‌های نظارتی مشترک شرکت تحت عنوان طرح نظارت نوروزی در کلیه مجاری عرضه استان بازدید به عمل می‌آورند.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه لرستان عنوان کرد: در این رابطه ترتیبی اتخاذ شده است تا با بهره‌مندی از تجارب سنوات گذشته و اهتمام بایسته در تمامی جهات اجرایی و عملیاتی و با استفاده از توان و همت همکاران، وضعیت مجاری عرضه به طور مستمر مورد نظارت و پایش قرارگرفته و بر ارتقاء سطح کیفی مجاری عرضه اهتمام جدی به عمل آید.

وی با بیان اینکه این اقدام در راستای یکسان سازی اقدامات شرکت در سطح استان و جلب رضایت مردم است، گفت: این طرح در دو مرحله انجام می‌شود که مرحله نخست آن از هفتم اسفند آغاز و به طور مستمر تا پایان تعطیلات نوروز ۹۶ به منظور رسیدگی و رفع نواقص و اشکالات احتمالی درجایگاه‌ها و اطمینان از خدمات دهی مطلوب ادامه خواهد داشت.

بهرامی خاطر نشان کرد: سامانه ۰۹۶۲۷ آماده دریافت هرگونه سوال، انتقاد و پیشنهاد است و همچنین نرم افزار پمپ بنزین یاب جهت دستیابی به موقعیت مکانی جایگاه‌ها در هر نقطه از استان در پایگاه اینترنتی پخش فرآورده های نفتی لرستان قابل دسترسی و دانلود است.

شرکت ۳۰ هزار دانش‌آموز لرستانی در طرح «دادرس»

خدانظر دریکوند سرپرست آموزش و پرورش استان لرستان در دیدار با مدیر عامل جمعیت هلال احمر لرستان، سنین نوجوانی و جوانی را بهترین، اثرگذارترین و ماندگارترین سن برای فرهنگ سازی مهارت‌های زندگی دانست و گفت: به کمک دانش آموزان و مدارس می‌توان آمادگی خانواده و جامعه را در مقابله با حوادث طبیعی افزایش داد

وی با بیان اینکه به کمک دانش‌آموزان و آموزش خانواده‌ها می‌توانیم آمادگی آنها را در مقابله با حوادث طبیعی افزایش دهیم، افزود: آموزش و پرورش در طرح دادرس، ۳۰هزار دانش آموز را برای مقابله و آمادگی در روزهای سخت آموزش داده است.

سرپرست آموزش و پرورش استان لرستان عنوان کرد: تربیت شهروند مطلوب یکی از اهداف مهم آموزش و پرورش ست و برای تحقق این امر باید آموزش و فرهنگ سازی را از سنین دانش‌آموزی آغاز کرد.

راه‌اندازی سایت تلفن همراه در محور خرم‌آباد – بروجرد

هومان محمودی مدیرعامل شرکت مخابرات لرستان در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم بیان کرد: جاده‌های اصلی استان لرستان دارای پوشش سایت های تلفن همراه هستند اما ممکن است گاهی اوقات نقاط کوری در سطح جاده‌های استان وجود داشته باشد که تعداد آن ها بسیار اندک است و با مقداری جابجایی برطرف می‌شود.

وی با بیان اینکه عوامل شرکت مخابرات به صورت شبانه‌روزی از سایت‌های تلفن همراه را نگهداری می‌کنند، گفت: امسال در مسیر شهر خرم‌آباد – بروجرد یک سایت تلفن همراه راه‌اندازی کرده و به چند مورد از سایت‌های مخابرات لرستان سکتور اضافه کرده‌ایم.

مدیرعامل شرکت مخابرات لرستان با اشاره به اینکه در شهرهای استان لرستان پوشش ۳G و ۴G راه‌اندازی شده است، بیان کرد: خوشبختانه مردم شهرهای استان از این پوشش ها به خوبی استفاده می‌کنند.

انتهای پیام/

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

image image image image

یک دیدگاه