تاریخ خبر: ۰۹ اسف ۱۳۹۵
لرستان میزبان پیکر ۶ شهید گمنام

لرستان میزبان پیکر ۶ شهید گمنام

خرم آباد- نماینده کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح در استان لرستان از تشییع پیکر شش شهید گمنام در این استان خبر داد.
ناصر فرید در گفتگو با خبرنگار مهر با اشار به تشییع پیکر شش شهید گمنام در لرستان اظهار داشت: پیکر این شهدا در شهرهای دورود، بروجرد و سراب دوره چگنی تشییع می شوند.

وی گفت: شهر بروجرد در روز سه شنبه هفته جاری میزبان پیکر این شهدای گمنام خواهد بود.

نماینده کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح در استان لرستان با بیان اینکه تشییع پیکر این شهدا در شهر بروجرد ساعت ۱۰ صبح از میدان قیام تا دانشگاه آیت الله بروجردی ادامه خواهد داشت گفت: در نهایت پیکر این شهدا در دانشگاه آیت الله بروجردی به خاک سپرده می شود.

فرید با بیان اینکه همچنین تشییع پیکر شهدا در شهر دورود از مصلای امام خمینی(ره) این شهر ساعت ۱۰ صبح روز سه شنبه را خواهیم داشت گفت: در نهایت پیکر شهدا در دانشگاه آزاد اسلامی این شهرستان به خاک سپرده می شود.

نماینده کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح در استان لرستان تصریح کرد : همچنین در شهرستان دوره چگنی و در تاریخ ۱۲ اسفندماه مصادف با شهادت حضرت فاطمه شاهد تشییع پیکر شهدا خواهیم بود که از مسجد صاحب الزمان راس ساعت ۱۰ مراسم تشییع آغاز و در نهایت پیکر شهدا در تپه شهدای گمنام این شهر به خاک سپرده می شود.

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

8 (3) image IMG_20160826_084308 image

یک دیدگاه