تاریخ خبر: ۱۱ اسف ۱۳۹۵
جایگاه‌های ” سی ان جی” در شهر خرم‌آباد افزایش می‌یابد

جایگاه‌های ” سی ان جی” در شهر خرم‌آباد افزایش می‌یابد

رئیس شورای شهر خرم‌آباد گفت:کمبود جایگاه‌ ” سی ان جی” در خرم‌آباد سبب نارضایتی مردم شده به همین جهت پیگیری‌هایی در حال انجام است تا ۲ جایگاه سی ان جی در این شهر ایجاد شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد، محمدحسین پور شامگاه سه‌شنبه در دویست و سی و پنجمین جلسه علنی شورای شهر خرم‌آباد که در سالن جلسات شورا برگزار شد، اظهار داشت: با توجه به اینکه یکسری از املاک مردم در مسیر تعریض خیابان‌های ساحلی قرار دارند این موضوع سبب سوءاستفاده برخی افراد شده به طوری که این افراد اسناد قدیمی خود را آورده و مدعی هستند شهرداری برای احداث خیابان ساحلی باید به آن‌ها پول پرداخت کند.

رئیس شورای شهر خرم‌آباد افزود: شهرداری خرم‌آباد طی نامه‌ای از اعضاء شورای شهر خواسته نسبت به انتخاب مشاوری از وزارت نیرو برای مشخص کردن مطالعات بستر رودخانه خرم‌آباد و حریم خیابان‌های ساحلی که از اطراف رودخانه رد شده‌اند، موافقت به عمل‌آورند.

وی عنوان کرد: با توجه به کمبود جایگاه‌های سی ان جی در سطح شهر خرم‌آباد شاهد طولانی شدن صف اتومبیل‌ها هستیم زیرا این امر سبب نارضایتی مردم شده است.

رئیس شورای شهر خرم‌آباد عنوان کرد: با توجه به نارضایتی مردم از این مسئله بر خود واجب می‌دانیم این مشکل را پیگیری کنیم بنابراین در این راستا با شهردار صحبت کرده و دو زمین را برای ایجاد جایگاه سی ان جی مشخص کرده‌ایم که یکی از این زمین‌ها در جنب ترمینال شهرستان سلسله و دیگری پایین‌تر از دریاچه بهشت شهر خرم‌آباد قرار دارد.

وی بیان کرد: موضوع ایجاد دو جایگاه سی ان جی به مزایده گذاشته می‌شود و شرکت‌های واجدالشرایط می‌توانند جهت شرکت در این مناقصه اعلام آمادگی کنند.

انتهای پیام/

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

image image 2 (2) 6 (6)

یک دیدگاه