تاریخ خبر: ۱۱ اسف ۱۳۹۵
۸۰۶ شعبه اخذ رای برای انتخابات ۹۶ در خرم آباد پیش‌بینی شد

۸۰۶ شعبه اخذ رای برای انتخابات ۹۶ در خرم آباد پیش‌بینی شد

معاون سیاسی فرماندار خرم آباد گفت: درصورتیکه شعب بر اساس کد روستایی تعریف شوند حدود ۸۰۶ شعبه اخذ برای انتخابات ۹۶ رای در شهرستان خرم آباد پیش بینی شده که ۶۳۶ شعبه روستایی و ۱۷۰ شعبه شهری هستند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم آباد، محمود آشناگر ظهر امروز در جلسه شورای اداری شهرستان خرم آباد که در سالن جلسات فرمانداری این شهر برگزار شد در رابطه با انتخابات سال ۹۶ اظهار داشت: در حال حاضر بر اساس قانون موجود ثبت نام انتخابات شورای شهر و روستا از ۳۰ اسفندماه امسال آغاز و به مدت ۷ روز ادامه دارد.

وی در رابطه با ابعاد و بزرگی انتخابات و بزرگی انتخابات سال ۹۶ نسبت به سنوات گذشته افزود: درصورتیکه شعب بر اساس کد روستایی تعریف شوند حدود ۸۰۶ شعبه اخذ رای در شهرستان خرم آباد پیش بینی شده که ۶۳۶ شعبه روستایی و ۱۷۰ شعبه شهری هستند.

معاون سیاسی فرمانداری خرم آباد عنوان کرد: بر این اساس حدود ۳ برابر بیشتر از انتخابات دوره قبل ما در شهر خرم آباد شعبه انتخابی داریم.

وی بیان کرد: درصورتیکه بر اساس جمعیت شعب اخذ رای را پیش بینی کنیم تعداد این شعب در خرم آباد به بیش از ۵۰۰ شعبه می‌رسد که از این تعداد ۳۳۰ شعبه روستایی و مابقی شهری هستند.

آشناگر گفت: در این صورت تعداد شعب اخذ رای در شهر خرم آباد بر اساس جمعیت ۲ برابر تعداد شعب اخذ رای انتخابات قبلی است که لازم است تمامی دستگاه‌های اجرایی با تمامی امکانات خود فرمانداری و برگزار کنندگان انتخابات را یاری کنند.

وی با بیان اینکه در بحث تبلیغات انتخابات گذشته بصورت منظم مدیریت شد تصریح کرد: تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری به مدت ۲۰ روز و تبلیغات شورا نیز به مدت ۷ روز ادامه دارد که در این راستا نیروی انتظامی، شهرداری و سایر ادارات باید نسبت به جمع آوری تبلیغات غیر قانونی از سطح شهر اقدام کنند.

معاون سیاسی فرماندار خرم آباد خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه بحث استعلام از ارگان‌های چهارگانه از قبیل ادارات اطلاعات، دادگستری، نیروی انتظامی و ثبت احوال وجود دارد در ایام تعطیلات نوروزی نیاز است این ادارات فعال باشند.

انتهای پیام/

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

image image کریمی image

یک دیدگاه