تاریخ خبر: ۱۱ اسف ۱۳۹۵
تمثال شهدا در کلانتری‌های استان لرستان نصب می‌شود

تمثال شهدا در کلانتری‌های استان لرستان نصب می‌شود

معاون نیروی انسانی نیروی انتظامی استان لرستان گفت: تمثال شهدای هر منطقه تهیه و در کلانتری‌های همان مناطق نصب می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد سرهنگ علی مونسی ظهر امروز در جلسه شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت که در سالن جلسات استانداری لرستان برگزار شد با اشاره به برنامه‌های ناجا در هفته شهید اظهار داشت: تمامی مراکز درمانی نیروی انتظامی خدمات رایگان به خانواده شهدای ناجا ارائه می‌دهند.

وی افزود: در راستای حمایت از خانواده شهدا مقرهای نیروی انتظامی استان به‌عنوان پلیس یار به درب منازل شهدا حضور یافته و اگر نیاز به ارائه خدمت باشد مورد رسیدگی قرار می‌گیرد.

معاون نیروی انسانی نیروی انتظامی استان لرستان بابیان اینکه به خانواده شهدای ناجا سبد کالا به مبلغ ۱۵۰ هزار تومان اهدا می شود عنوان کرد: یک دستگاه خودرو برای خانواده شهید ایمانی پور تهیه که در روز شهید به این خانواده اهدا می‌شود.

وی برگزاری مراسم زیارت عاشورا، تجلیل از خانواده شهدا و سرکشی از ۸۰ خانواده شهید در این هفته را از دیگر اقدامات دانست و بیان کرد: مرکز اطلاع‌رسانی برای خانواده شهدا پیش‌بینی‌شده که در مناسبت‌های مربوط به شهدا پیامک ارسال می‌شود.

مونسی بابیان اینکه تمثال شهدای هر منطقه تهیه و در کلانتری‌های همان مناطق نصب می‌شود خاطرنشان کرد: فیلم کوتاه از زندگی و وصایای شهدا تهیه و در کلیه مقرهای نیروی انتظامی پخش می‌شود.

معاون نیروی انسانی نیروی انتظامی استان لرستان گفت: به مناسبت هفته شهید دو کاروان راهیان نور در اسفندماه به مناطق جنگی اعزام می‌شود.

انتهای پیام/

R41450/

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

image 6 (6) image

یک دیدگاه