تاریخ خبر: ۱۱ اسف ۱۳۹۵
برد شیرین خیبر خرم‌آباد؛ خیبر از قعر جدول فاصله گرفت

برد شیرین خیبر خرم‌آباد؛ خیبر از قعر جدول فاصله گرفت

تیم فوتبال خیبر خرم‌آباد در هفته بیستم و ششم لیگ دسته یک فوتبال باشگاه‌های کشور در خانه نفت مسجد سلیمان را ۱ بر صفر شکست داد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم آباد، تیم فوتبال خیبر خرم‌آباد در هفته بیستم و ششم لیگ دسته یک فوتبال باشگاه‌های کشور در ورزشگاه تختی خرم آباد میزبان نفت مسجد سلیمان بود که موفق شد با نتیجه ۱ بر صفر این تیم راشکست دهد.

‌در این دیدار که از ساعت ۱۴ در ورزشگاه خانگی خیبر و در هوای خوب شهر خرم‌آباد برگزار شد شاگردان داوود حق دوست با تک گل دقیقه ۳۵ مهدی عبدی نفت را شکست دادند و از قعر جدول فاصله گرفتند

تیم فوتبال خیبر در این دیدار با ترکیب مهیار احمدخانی، فرزاد بهاری، محسن طرهانی، مسعود ستاری، امیر منصوریان، علی صدرا، احمدجعفری، مهدی عبدی (محمد بیرانوند از دقیقه ۷۳)، فرید امیری ( امین بیرانوند از دقیقه ۹۰)، ناصر دوردیان ( مهدی یاراحمدی از دقیقه ۸۲)، وحید همراز به میدان رفت و هدایت این تیم را داود حق‌دوست بر عهده داشت.

برای تیم فوتبال طلایی پوش نفت مسجد سلیمان نیز مسعود پورمحمد، رضا یزدان دوست، مجتبی بیژن، محمد خان احمدی، میلاد شیخ سلیمانی، رامین قربانی پارام ( رامین قربانی از دقیقه ۸۶)، امین جهان کهن، احمد داوود دولی (ایمان رئیسی از دقیقه ۷۸)، اکبر آفاقی، سعید خردمند، نیما پرتویی نگا (رضا جباری از دقیقه ۴۶ به میدان رفت و سرمربی این تیم را محمود فکری بر عهده داشت.

داوری این بازی را جواد رحیم زاده بر عهده داشت و حامد صفایی و امید افخمی نیز به عنوان کمک داور وی را همراهی کردند؛ داور چهارم این دیدار پیام ساری اصلانی، ناظر داوری ایرج نظری و ناظر بازی هم محمد فغانی بود.

خیبری‌ها که در دو هفته‌ گذشته دو پیروزی ارزشمند دست یافته بودند، در این دیدار هم موفق شدند با یک بازی حساب شده ۳ امتیاز شیرین این بازی حساس را به نام خود ثبت کنند تا با فرار از منطقه سقوط نفسی به راحتی بکشند

خیبر خرم‌آباد با این پیروزی و ۲۹ امتیاز به رده‌ سیزدهم جدول رده‌بندی صعود کرد و نفت مسجد سلیمان هم با ۲۴ امتیاز در رده‌ پانزدهم قرار گرفت؛ خیبر در مسجد سلیمان نیز این تیم را دو بر یک شکست داده بود.

سبزپوشان خیبر در هفته بیست و هفتم رقابت‌های لیگ دسته اول روز سه شنبه ۱۷ اسفند‌‌ماه ۹۵ در کرمان به مصاف مس می رود و نفت مسجد سلیمان نیز میهمان خونه به خونه مازندران است.

انتهای پیام/

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

IMG_20151027_202817 IMG_2909 image image

یک دیدگاه