تاریخ خبر: ۱۱ اسف ۱۳۹۵
کارخانه خمیر مایه دورود پس از گذشت ۹ سال همچنان تعطیل است

کارخانه خمیر مایه دورود پس از گذشت ۹ سال همچنان تعطیل است

استاندار لرستان ضمن انتقاد از عدم تعیین تکلیف کارخانه خمیر مایه دورود از سوی بانک سپه عنوان کرد: بانک این سرمایه را گرفته و پس از گذشت ۹ سال همچنان تعطیل است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد، هوشنگ بازوند عصر امروز در حاشیه جلسه کارگروه اشتغال لرستان ضمن انتقاد از بلاتکلیفی ۹ ساله کارخانه خمیر مایه دورود اظهارداشت: این کارخانه پس از گذشته ۹ سال تعطیلی هنوز از سوی بانک سپه تعیین تکلیف نشده است.

وی افزود: کارخانه خمیر مایه دورد از سوی بانک سپه تملک شده است و علی رغم اینکه ۹ سال از تعطیلی آن می‌گذرد با خریدارهای معرفی شده نیز همکاری لازم انجام نمی‌شود.

استاندار لرستان ضمن انتقاد از عدم تعیین تکلیف این کارخانه از سوی بانک سپه عنوان کرد: بانک این سرمایه را گرفته و پس از گذشت سال‌ها این کارخانه همچنان تعطیل است.

وی بیان کرد: این کارخانه حق و پول مردم این استان است که تعیین تکلیف نمی‌شود و این در حالی است که حدود ۱۲ میلیارد تومان سرمایه در این کارخانه بدون هیچ استفاده‌ای مانده است.

بازوند ضمن انتقاد از بلاتکلیفی هتل شاپورخواست خرم‌آباد نیز گفت: توقع داریم مشکلات این هتل نیز حل و فصل شود چون مردم انتظار دارند مدیران مشکلات آنها را برطرف کنند اما می‌بیینم که بانک تملک کرده و درست نمی‌شود.

وی تصریح کرد: اگر این هتل در شهر خرم‌آباد راه‌اندازی می‌شد اکنون این مشکل گریبانگیر نبود که برای مسافران در داخل شهر چادر برپا کنیم.

استاندار لرستان اظهارداشت: در راستای احیاء ظرفیت‌های راکد و تعطیل شده استان لرستان عملکرد خوبی بوده است اما می‌توانستیم وضعیتی بهتر از این داشته باشیم.

وی افزود: واقعیت تلخی که وجود داشته این بوده که بعد از انقلاب سیستم‌های نظارتی با مدیران کم کار و ناکارآمد برخوردی نکرده‌اند از طرفی زمانی هم که پروژه‌ای تعطیل می‌شود کسی نمی‌پرسد چرا این پروژه تعطیل شده اما وقتی که پروژه‌ای شروع می‌شود‌ بسیاری در رابطه با آن سوال می‌پرسندکه چطور شروع شده است.

انتهای پیام/

R41450/P1336/S6,72/CT11

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

IMG_2909 139503221537097817902234 2075399

یک دیدگاه