تاریخ خبر: ۱۲ اسف ۱۳۹۵
ظرفیت پذیرش مرکز نگهداری معتادان متجاهر استان لرستان افزایش یافت

ظرفیت پذیرش مرکز نگهداری معتادان متجاهر استان لرستان افزایش یافت

 

 

 

 

دبیر شورای هماهنگی مواد مخدر لرستان گفت: ظرفیت پذیرش مرکز نگهداری معتادان متجاهر لرستان از۱۷۰ نفر به ۵۰۰ نفر افزایش یافته است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد، غلامرضا آقا میرزایی شامگاه چهارشنبه در جلسه شورای مبارزه با مواد مخدر استان لرستان که در سالن جلسات استانداری لرستان برگزار شد اظهار داشت: ظرفیت مرکز ماده ۱۶ استان لرستان قبل از سال ۹۵ حدود ۱۷۰ نفر بود که با کمک ۴۰۰ میلیون تومانی که جهت توسعه این مرکز اختصاص داده شد و همچنین حمایت و همکاری استاندار لرستان توانستیم ظرفیت مرکز نگهداری ماده ۱۶ استان را به بیش از ۵۰۰ نفر برسانیم.

وی با اشاره به اینکه با اختصاص ۴۰۰ میلیون تومان به‌اندازه یک میلیارد تومان در مرکز ماده ۱۶ استان کارشده است، افزود: اینکه توانستیم با مبلغ ۴۰۰ میلیون تومان مرکز ماده ۱۶ استان را توسعه دهیم به‌وسیله همراهی و همکاری مدیران بوده است.

دبیر شورای هماهنگی مواد مخدر لرستان عنوان کرد: تنها استانی که در راستای نگهداری متجاهر مشکلی نداشت استان لرستان بود.

وی با اشاره به اینکه در رابطه با مرکز ماده ۱۶ استان هیچ‌گونه مشکل فضایی نداریم، بیان کرد: بحث استانداردسازی مرکز ماده ۱۶ استان را از هر لحاظ انجام داده‌ایم و هم اکنون در مرکز ماده ۱۶ استان لرستان که دارای ظرفیت ۵۰۰ نفری است زیر ۱۰۰ نفر وجود دارد.

آقا میرزایی تصریح کرد: مرکز ماده ۱۶ استان به صورت۲۴ ساعته فعال است و معتادان متجاهر از سایر شهرستان‌های استان با هماهنگی فرمانداری‌ها در هر ساعتی می‌توانند به این مرکز تحویل داده شوند.

انتهای پیام/

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

2 (3) 1811991 image

یک دیدگاه