تاریخ خبر: ۱۲ اسف ۱۳۹۵
۶۵۰۰ نفر عضو کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان لرستان هستند

۶۵۰۰ نفر عضو کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان لرستان هستند

خرم آباد – مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان لرستان از عضویت شش هزار و ۵۰۰ نفر در مراکز این کانون خبر داد.
به گزارش خبرگزاری مهر، محمدجواد محمدی در گردهمایی معاونین پرورشی آموزش و پرورش لرستان اظهار داشت: برای اولین بار است که همه معاونین پرورشی استان در کانون حضور پیدا می کنند که امیدواریم در شهرستان های استان نیز این اتفاق تکرار شود.

وی با اشاره به تخصصی بودن فعالیت های کانون بیان داشت: کودکان و نوجوانان ۶ تا ۱۶ سال از حدود۴۰ فعالیت فرهنگی هنری که توسط مراکزثابت، پستی و مراکز سیار شهری و روستایی انجام می شود، بهره مند می شوند.

مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان لرستان اظهارداشت: بیش شش هزار و ۵۰۰ کودک و نوجوان پسر و دختر عضو ۲۱ مرکز کانون هستند و درکتاب خانه های مراکز حدود ۱۴۸ هزار جلد کتاب موجوداست.

محمدی به مرکز فراگیر خرم آباداشاره کرد و گفت: کودکان با نیازهای خاص هم مانند دیگر کودکان و نوجوانان حق دارند که از امکانات موجود استفاده کنند و امیدوارم که در آینده شاهد احداث مراکز دیگری در این زمینه باشیم.

معاون پرورشی وفرهنگی آموزش وپرورش نیز در این گردهمایی ضمن تقدیر از مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان لرستان و مربیان مراکز، به خاطر اجرای برنامه های فرهنگی هنری در مدارس و دعوت از دانش آموزان برای حضور در مراکز فرهنگی هنری گفت: در این هفته معاونین پرورشی و فرهنگی شهرستان ها و مناطق تابع آموزش وپرورش لرستان گردهم آمده اند و بهترین فرصت بود که از نزدیک با مدیر کل و کارشناسان کانون و نوع فعالیت های مراکز بیشترآشنا شوند.

محسن یوسفوند افزود: با حمایت مدیرکل کانون پررش فکری لرستان، تعامل خوبی بین کارشناسان و مربیان مراکز کانون با معاونین پرورشی در استانها برقرار شده است که این امر باعث شده که دانش آموزان در مناطق مختلف شهرها و روستاها و مناطق حاشیه نشین بتوانند از ظرفیت های مراکز کانون استفاده کنند.

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

image 7 (2) image شمس خرم آبادی

یک دیدگاه