تاریخ خبر: ۱۳ اسف ۱۳۹۵
استاندار لرستان غیر از مباحث سیاسی به معیشت مردم پلدختر توجه کند

استاندار لرستان غیر از مباحث سیاسی به معیشت مردم پلدختر توجه کند

پلدختر – امام جمعه پلدختر گفت: انتظار می رود استاندار لرستان همان طور که به بحث سیاسی در پلدختر توجه دارند به فکر رفع مشکلات اقتصادی مردم هم باشد.
به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام محمد سوری در خطبه های نماز جمعه پلدختر اظهار داشت: دولتمردان باید برای حل مشکلات اقتصادی و بیکاری جوانان و دانش آموختگان و مطالباتی که مردم دارند فکری کنند و تدبیری بی اندیشند.

وی گفت: مردم مطالبات زیادی دارند و مسئولانی که به مردم قول هایی داده اند باید به قول خود وفا کنند.

امام جمعه پلدختر افزود: کارگرانی که ماه ها حقوق و دستمزد نگرفته اند در شهرستان رنج می برند و تنها با صحبت کردن مشکل آنها حل نمی شود و کسانی که مسئولیت دارند اگر خود را جای این افراد بگذارند آن زمان متوجه می شوند که زندگی بر آنها چقدر سخت می گذرد.

حجت الاسلام سوری گفت: مسئولان باید در میان مردم باشند و مشکلات آنها را از نزدیک لمس کنند و برخی از مسئولان به جای اینکه به رفع مشکلات مردم باشند متاسفانه همه هم و غمشان و چشمشان به برجام است.

وی افزود: آمریکا قابل اعتماد نیست و تعهد ندارد اما بعضی ها هنوز منتظر صدقه آمریکا هستند و متاسفانه بین مردم شکاف طبقاتی زیادی وجود دارد.

امام جمعه پلدختر تصریح کرد: عده ای از مردم آنقدر توان مالی دارند که نمی دانند کجا آن را خرج کنند و عده دیگر صورت خود را با سیلی سرخ نگه داشته اند.

حجت الاسلام سوری افزود: مسئولان باید برای رفع مشکلات شهرستان پلدختر برنامه ای داشته باشند نه این که تنها به فکر تغییر مدیران و بحث سیاسی باشند چرا که این مشکل مردم نیست و بیکاری، فقر و … مشکل اصلی مردم این شهرستان است.

وی گفت: خواسته مردم رفع مشکلات است نه اختلافات و نزاع های سیاسی و باید مسئولان قدری به خواسته های مردم توجه کننند و در ایام نزدیک عید به فکر معیشت مردم باشند.

امام جمعه پلدختر افزود: انتظار می رود استاندار لرستان همان طور که به بحث سیاسی در شهرستان پلدختر توجه دارند به فکر مشکلات اقتصادی مردم شهرستان باشند و نیازهای اصلی و معیشت مردم را فراموش نکنند، چرا که خواسته مردم رفع مشکلات و بیکاری است و خانه ای در پلدختر نیست که جوان بیکار نداشته باشد.

Facebook Twitter Google+ اشتراک

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

image image image 3677066_704

یک دیدگاه