تاریخ خبر: ۱۷ اسف ۱۳۹۵
۶۰۰ هزار انواع مواد محترقه در خرم‌آباد کشف شد

۶۰۰ هزار انواع مواد محترقه در خرم‌آباد کشف شد

فرمانده انتظامی استان لرستان گفت: ۶۰۰ هزار انواع مواد محترقه در خرم‌آباد کشف و ۲ نفر دستگیر شدند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد، سردار محمد قنبری از کشف ۶۰۰ هزار انواع مواد محترقه و دستگیری دو نفر در خرم‌آباد خبر داد.

وی افزود: مأموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی استان در پی اخبار واصله مبنی بر فعالیت دو نفر به صورت گسترده در امر قاچاق مواد محترقه و این که اخیراً یک محموله مواد محترقه را در استان‌های غربی خریداری و قصد جابه‌جایی با یک دستگاه خودرو پژو پارس به شهرستان خرم‌آباد را دارند، رسیدگی به موضوع در دستور کار مأموران قرار گرفت.

فرمانده انتظامی استان لرستان عنوان کرد: مأموران با هماهنگی مقام قضایی در قالب سه تیم به محور مواصلاتی سلسله – خرم‌آباد اعزام و به محض رویت خودرو، طی یک عملیات منسجم در ورودی خرم‌آباد، خودرو را توقیف کردند.

وی بیان کرد: در بازرسی از خودرو توقیف شده ۶۰۰ هزار عدد انواع مواد محترقه کشف و دو نفر دستگیر شدند و متهمان با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.

پرواز بالگرد اورژانس هوایی لرستان برای نجات جان مادر باردار الیگودرزی

حسینعلی رفایی رئیس مرکز فوریت‌های پزشکی لرستان اظهارداشت: امروز طی تماس تلفنی با مرکز اورژانس الیگودرز مبنی بر وجود مادر باردار در روستای کونکره الیگودرز و با توجه به صعب العبور بودن منطقه و عدم راه دسترسی زمینی، طی هماهنگی با EOC و اورژانس هوایی استان بالگرد اورژانس هوایی الیگودرز برای نجات جان بیمار به پرواز درآمد و با مراقبت‌های پزشکی لازم بیمار به بیمارستان شهید ولیان انتقال داده شد.

انتصاب سرپرست اداره امورتربیتی آموزش و پرورش لرستان

سرپرست اداره کل آموزش و پرورش لرستان در حکمی ذبیح اله عصمتی را به عنوان سرپرست اداره امورتربیتی آموزش و پرورش لرستان منصوب کرد؛ عصمتی کارشناسی ارشد علوم سیاسی دارد و در طول ۲۸سال خدمت در آموزش و پرورش در مسئولیت‌های مختلفی همچون تدریس در مراکز آموزشی، کارشناس ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات و معاون آموزشی و ریاست آموزش و پرورش منطقه معمولان خدمت کرده است.

وی همچنین در سه دوره متوالی نماینده مردم معمولان در شورای اسلامی شهر و یک دوره هم رئیس شورای اسلامی شهرستان پلدختر بوده است.

پیش از این حجت اله مومنی عهده دار این مسئولیت بود که به حکم سرپرست اداره کل آموزش و پرورش لرستان به عنوان مشاور اجرایی این اداره کل منصوب شد.

انتهای پیام/

R41450/P1336/S6,72/CT12

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

image image image image

یک دیدگاه