تاریخ خبر: ۱۹ اسف ۱۳۹۵
تیم پزشکی بسیج استان لرستان به منطقه محروم الیگودرز اعزام می‌شود

تیم پزشکی بسیج استان لرستان به منطقه محروم الیگودرز اعزام می‌شود

مسئول بسیج جامعه پزشکی استان لرستان گفت: تیم‌ پزشکی فردا به منطقه محروم و سخت‌گذر “گلی چاس” الیگودرز اعزام می‌شود.

سرهنگ نبی‌الله شمس بیرانوند در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در خرم‌آباد اظهار داشت: با همکاری کانون بسیج جامعه پزشکی الیگودرز، شبکه بهداشت و اورژانس ۱۱۵ تیم پزشکی به‌وسیله یک فروند بالگرد به مناطق محروم و سخت‌گذر «گلی چاس» از توابع شهرستان الیگودرز اعزام می‌شود.

وی افزود: این تیم پزشکی که شامل پزشک، داندانپزشک، ماما، پرستار، کار‌شناس مبارزه با بیماری‌ها، بهداشت خانواده، بهداشت محیط و کارشناس آزمایشگاه است به همراه وسایل و تجهیزات پزشکی موردنیاز، به مدت یک روز برای ارائه خدمات بهتر به مردم این منطقه اعزام می‌شود.

مسئول بسیج جامعه پزشکی لرستان با اشاره به ارائه خدمات پزشکی به این منطقه محروم عنوان کرد: خدماتی که در این اعزام ارائه می‌شود ‏شامل ویزیت، ارائه دارو و دندان‌پزشکی به‌صورت رایگان به اهالی منطقه است.

شمس بیرانوند بیان کرد: در این اعزام تیم مامایی برای مراقبت از زنان باردار در این منطقه ارائه خدمت می‌کند و علاوه بر خدمات پزشکی، برنامه آموزش آشنایی با بیماری‌های واگیر، بهداشت محیط و خانواده و همچنین راه‌های پیشگیری از آن به‌صورت چهره به چهره توسط کار‌شناسان مربوطه و توزیع کتابچه‌های آموزشی انجام می‌شود.

وی تصریح کرد: مراجعه کنندگانی که بنا به تشخیص پزشکان درمانگر نیاز به خدمات تخصصی‌تر در مراکز استان داشته باشند با هماهنگی‌های صورت گرفته به‌صورت رایگان خدمات موردنظر را دریافت خواهند کرد.

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

image image image image

یک دیدگاه