تاریخ خبر: ۲۱ اسف ۱۳۹۵
سودهای غیرمتعارف تسهیلات بانکی در استان لرستان بررسی می‌شود‌

سودهای غیرمتعارف تسهیلات بانکی در استان لرستان بررسی می‌شود‌

معاون استاندار لرستان گفت: آمار و ارقام غیرمتعارف سود تسهیلات بانکی در استان لرستان مورد بررسی قرار می‌گیرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد، مهرداد غضنفری عصر امروز در حاشیه جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید لرستان در جمع خبرنگاران اظهارداشت: در این جلسه به مشکلات هشت واحد بهداشتی، کشاورزی و صنعتی رسیدگی شد که برخی از واحدهای مشکل‌دار مطرح‌شده با شرکت‌های خدمات رسان همانند شرکت توزیع برق و شرکت ملی گاز مشکل داشتند که در این جلسه مصوب شد علاوه بر دادن یک فرجه شش‌ماهه، واحدها هزینه‌های جاری خود را به‌طور مرتب پرداخت کنند.

وی با تأکید به اینکه برخی از مشکلات واحدهای مطرح‌شده در جلسه ستاد تسهیل امروز نیازمند بررسی‌های کارشناسی بیشتر است، افزود: یکی از واحدهای تولیدی نیازمند بررسی بیشتر یک واحد تولیدی کود بود که مصوب شد جلسه کارشناسی آن با مسئولیت رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان و مدیرکل امور اقتصادی استانداری لرستان برگزار و بعد از بررسی‌های مجدد، نتیجه نهایی در جلسه آینده ستاد تسهیل و رفع موانع تولید ارائه شود.

معاون استاندار لرستان عنوان کرد: در جلسه امروز بدهی چند مورد از واحدهای تولیدی مشکل‌دار با توافق تولیدکننده و بانک عامل جهت پرداخت تقسیط شد.

وی در رابطه با سودهای بی‌رویه بانکی تحمیل‌شده به واحدهای تولیدی تسهیلات گیرنده بیان کرد: یکی دیگر از مصوبات جلسه امروز ستاد تسهیل استان بررسی آمار و ارقام غیرمتعارف سود تسهیلات بانکی بود.

غضنفری تصریح کرد: باید دانست که سیستم بانکی نیز دارای فرمول و روند خاصی است که ما نمی‌توانیم به آن ورود پیدا کنیم و تنها نیازمند بررسی‌های کارشناسی است، زیرا ظاهر قضیه نشان‌دهنده وجود ارقام غیرمنطقی است ولی بااین‌وجود نمی‌توان قضاوتی کرد.

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

image image

یک دیدگاه