تاریخ خبر: ۲۲ اسف ۱۳۹۵
شرایط تأمین زیرساخت‌های استان لرستان فراهم شد

شرایط تأمین زیرساخت‌های استان لرستان فراهم شد

معاون استاندار لرستان گفت: شرایط تأمین زیرساخت‌های ۲۰ ساله استان لرستان فراهم شده است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد، حبیب‌الله خجسته‌پور ظهر امروز در همایش بزرگداشت روز شهید و نقش بسیج زنان در تبیین الگوی سوم اسوه‌های صبر و مقاومت در استان لرستان اظهارداشت: خوشبختانه شهدای گران‌بها در ایران به زیبایی درخشیدند، اما کسانی که سبب شدند جهان تلألو شهیدان را ببیند و درک کند خانواده شهدا و به ویژه مادرانی هستند که همانند کوه استقامت کرده‌اند.

وی با تاکید به اینکه شهدا برای دفاع از نظام، دفاع از ارزش‌های اسلام و دفاع از تمامیت ارضی کشور خون خود را فدا کرده‌اند، افزود: همانند حضرت زینب که پیام روز عاشورا را به خوبی در طول تاریخ و به نسل‌ها انتقال داده است ما نیز باید پیام شهدای کشورمان را به خوبی به آیندگان و جهان منتقل کنیم.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار لرستان عنوان کرد: امروز سرزمین ایران نیازمند این است که عده‌ای زینب‌گونه رشادت‌ها و دلاوری‌های شهدای هشت سال دفاع مقدس را در هر کوی و برزنی به گوش همگان برسانند که تاکنون بعد از گذشت ۳۸ سال از پیروزی انقلاب اسلامی خانواده شهدا این پیام‌ها را به زیبایی انتقال داده‌اند.

وی با تاکید به اینکه هنوز نیز باب شهادت بر روی عاشقان بسته نیست، بیان کرد: سید نورخدا موسوی شهید زنده لرستان در مبارزه با گروهک تکفیری به درجه جانبازی ۱۰۰ درصدی نائل شد، بنابراین عاشقان شهادت چه در مرزهای شرقی کشور و چه در کشورهای غرب ایران به نام مدافعان حرم جان خود را فدا می‌کنند.

خجسته‌پور تصریح کرد: تمام مسئولان کشوری و استانی و آن‌هایی که در سمت مدیریت پشت میز نشسته‌اند می‌دانند که به ازای هر میز چند ده نفر به شهادت رسیده‌ است، به همین دلیل جزء وظیفه خدمت‌رسانی شبانه‌روزی به مردم وظیفه‌ای دیگر ندارند.

وی امنیت امروز کشور را مدیون خون و جان شهدا دانست و خاطرنشان کرد: وظیفه ما تنها گرامی‌داشت لفظی از شهدا نیست بلکه باید با اقدام و عمل خود نشان دهیم که در مسیر اهداف آن‌ها قدم و جان‌فشانی می‌کنیم.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار لرستان به انتخاب استان لرستان به عنوان الگوی اقتصاد مقاومتی کشور اشاره کرد و گفت: ما در راستای اجرای منویات مقام معظم رهبری و خدمت به مردم حرکت می‌کنیم، به بیان دیگر در راستای شهید و شهادت گام برمی‌داریم.

وی اظهارداشت: اگر در سال الگو بودن لرستان در اقتصاد مقاومتی شرایط تامین زیرساخت‌های ۲۰ ساله استان فراهم شده است به این معنا است که می‌خواهیم راه و مسیر شهدا را ادامه بدهیم.

خجسته‌پور با بیان اینکه بیشتر مجریان و مسئولان دولتی چه در سطح کلان و چه در سطح استان خود از ایثارگران و خانواده ایثارگران هستند، افزود: مسئولان دولتی در لرستان لحظه‌ای، ساعتی و روزی از خدمت به مردم غافل نیستند و با تلاش‌های شبانه‌روزی خود در صدد جبران عقب‌افتادگی‌های سالیان استان هستند، گرچه تا مقصد مطلوب فاصله وجود دارد ولی با مدد و کمک شهدا موفق خواهیم شد.

انتهای پیام/

R41450/P1336/S6,72/CT11

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

imagesM27ANCJE image 8 (6)

یک دیدگاه