تاریخ خبر: ۲۳ اسف ۱۳۹۵
کلاهبردار ۳۶ میلیارد ریالی در خرم‌آباد دستگیر شد

کلاهبردار ۳۶ میلیارد ریالی در خرم‌آباد دستگیر شد

فرمانده انتظامی استان لرستان گفت: کلاهبردار ۳۶ میلیارد و ۴۸۵ میلیون ریالی در خرم‌آباد دستگیر شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آبادبه نقل از روابط عمومی نیروی انتظامی استان لرستان سردار محمد قنبری فرمانده انتظامی استان لرستان از دستگیری یک متهم و کشف ۳۶ میلیارد و ۴۸۵ میلیون ریال کلاهبرداری در خرم‌آباد خبر داد و اظهار داشت: در پی مراجعه چند شهروند خرم‌آبادی به پلیس آگاهی استان مبنی بر اینکه یک نفر مبالغ زیادی از آنان کلاهبرداری کرده است، رسیدگی موضوع به‌صورت ویژه در دستور کار این پلیس قرار گرفت.

وی افزود: مأموران با راهنمایی مالباختگان و انجام کارهای اطلاعاتی متهم را در خرم‌آباد شناسایی و در مخفیگاهش دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی لرستان عنوان کرد: متهم در بازجویی صورت گرفته به جرم خود اقرار و اذعان داشت از اعتماد مالباختگان سوءاستفاده کرده و با معرفی خود به‌عنوان کارمند و مأمور یکی از ادارات دولتی مبنی بر اینکه می‌تواند برای آنان با نازل‌ترین قیمت، خودرو و سکه طلا تهیه کند با این شیوه از شهروندان مبلغ ۳۶ میلیارد و ۴۸۵ میلیون ریال کلاهبرداری کرده است.

وی بابیان اینکه متهم در بازجویی‌های پلیسی به ۱۰ فقره کلاهبرداری اعتراف کرد گفت: به متخلفان هشدار داده می‌شود که اعمال مجرمانه آنان از دید پلیس مخفی نخواهد ماند و شهروندان فریب کلاهبرداران را نخورند و به‌محض برخورد با این‌گونه افراد مراتب را به پلیس اطلاع دهند.

انتهای پیام/

R41450/P1336/S6,72/CT12

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

بازدار image image image

یک دیدگاه