تاریخ خبر: ۲۳ اسف ۱۳۹۵
توقف خانگی خیبر خرم آباد مقابل فجر سپاسی؛ ۲ امیتاز دیگر پرید

توقف خانگی خیبر خرم آباد مقابل فجر سپاسی؛ ۲ امیتاز دیگر پرید

تیم فوتبال خیبر خرم‌آباد در هفته بیستم و هشتم لیگ دسته یک فوتبال باشگاه‌های کشور در خانه، مقابل فجر سپاسی شیراز با نتیجه صفر بر صفر متوقف شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم آباد، تیم فوتبال خیبر خرم‌آباد در هفته بیستم و هشتم لیگ دسته یک فوتبال باشگاه‌های کشور در ورزشگاه تختی خرم آباد میزبان فجر سپاسی شیراز بود که با نتیجه صفر بر صفر متوقف شد؛ در این دیدار که از ساعت ۱۵ در ورزشگاه خانگی خیبر و در هوای ابری همراه با وزش باد خرم‌آباد برگزار شد شاگردان داوود حق دوست نتوانستند از سد شاگردان غلامحسین پیروانی عبور کنند.

تیم فوتبال خیبر در این دیدار با ترکیب مهیار احمدخانی، فرزاد بهاری، یاسر درویشی، علی صدرا، احمد جعفری، مهدی عبدی، امیر منصوریان، محسن طرهانی، مسعود ستاری، فرید امیری ( از دقیقه ۷۸ مهدی یاراحمدی) و حسین بهاروند ( از دقیقه ۶۶ پویا عالیخانی) به میدان رفت و هدایت این تیم را داود حق‌دوست بر عهده داشت.

برای تیم فوتبال فجر سپاسی شیراز نیز سید میلاد احمدیان، سید احمد حیات منش، احسان جودکی، سید علیرضا زندوی، ایمان سلیمی، ایمان باصفا، محسن فیاض بخش، محمدجواد جلالی ( از دقیقه ۹۰میلد صفایی)، علی غلام رضاپور، سهراب ادیب تباری ( از دقیقه ۸۲ بابک عبداله زاده) و سعید زارع به میدان رفت و سرمربی این تیم را غلامحسین پیروانی بر عهده داشت.

داوری این بازی را میثم پورکریمیان بر عهده داشت و مهدی سیفی و عبدالعلی شکرگزارنیز به عنوان کمک داور وی را همراهی کردند؛ داور چهارم این دیدار سعید لهراسبی و ناظر این بازی صفدر احمدی بود.

خیبر خرم‌آباد با این تساوی و ۳۰ امتیاز در رده‌ چهاردهم جدول رده‌بندی لیگ دسته اول کشور قرار گرفت و فجر سپاسی هم با ۲۲ امتیاز در رده‌ هفدهم ایستاد.

سبزپوشان خیبر در هفته بیست و نهم رقابت‌های لیگ دسته اول روز پنج‌شنبه ۱۰ فروردین‌ماه در سیرجان میهمان گل گهر هستند و فجر سپاسی در شیراز پذیرای پارس جم جنوبی است.

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

82176262-70914982 716094 image 3 (7)

یک دیدگاه