تاریخ خبر: ۲۳ اسف ۱۳۹۵
آمادگی کامل نیروی انتظامی لرستان برای چهارشنبه آخر سال

آمادگی کامل نیروی انتظامی لرستان برای چهارشنبه آخر سال

 

 

معاون فرماندهی انتظامی استان لرستان با بیان اینکه پلیس لرستان با هنجارشکنان چهارشنبه سوری به جد برخورد می‌کند، گفت: از طریق دوربین‌های پایش تصویری تمام شهر در کنترل پلیس است.

سرهنگ رضا شیراوژن در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در خرم‌آباد، در رابطه با فعالیت‌های پلیس برای جلوگیری آسیب‌های احتمالی چهار شنبه سوری در استان از اظهارداشت: تمام سطح استان در کنترل پلیس است و با افراد هنجار شکن برخورد جدی می‌شود.

وی با بیان اینکه امنیت کامل انتظامی در سطح شهرها برقرار است افزود: از طریق دوربین‌های پایش تصویری تمام شهر در کنترل پلیس است.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان لرستان عنوان کرد: از طریق همین سیستم پایش تصویری تمامی خودروهای سطح شهر تحت کنترل پلیس است و با خودروهایی که قصد اخلال در نظم داشته باشند و بخواهند ایجاد نا امنی در سطح شهر کنند به جد برخورد می‌شود.

وی با تأکید بر اینکه با عوامل ناامنی برابر هماهنگی که با دستگاه قضایی انجام شده است برخورد لازم انجام می‌شود، بیان کرد: تمام افرادی که قصد اخلال در نظم را داشته باشند تا پایان تعطیلات نوزروز (چهاردهم فروردین ۹۶) مهمان پلیس هستند.

شیراوژن گفت: در بحث حوادث چهارشنبه سوری خوشبختانه در چند سال اخیر مورد سخت و حادی در استان لرستان نداشته ایم ولی تجربه نشان می‌دهد در پی وقوع اینگونه اتفاقات افرادی دچار قطع عضو شده و متأسفانه ورود به سال جدید آنها خوب نبوده است.

وی تصریح کرد: در این ایام تعداد زیادی مواد محترقه در سطح استان کشف و افرادی دستگیر شدند اکنون نیز در این زمینه به جد ورود پیدا کردیم که درصورت کشف با افراد خاطی برخورد و تحویل مراجع قضایی می‌شوند.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان لرستان خاطر نشان کرد: جهت پیشگیری از حوادث ناگوار به مردم توصیه می‌شود مواظب فرزندان خود باشند و مراقب باشند که فرزندان آنها توسط افراد فرصت طلب و منفعت طلب که اقدام به فروش مواد محترقه و مواد منفجره در سطح شهر می‌کنند در دام گرفتار نشوند.

وی اظهارداشت: از مردم فهیم لرستان که از فرهنگ غنی برخوردار هستند انتظار می‌رود ورود به این مسئله نکنند که سبب ناامنی، ایجاد رعب و وحشت در بین مردم شود و مشکل غیر قابل جبران رخ دهد.

انتهای پیام/

R41450/P1336/S6,72/CT1

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

image image IMG_2909 image

یک دیدگاه