تاریخ خبر: ۲۴ اسف ۱۳۹۵
طرح نوروزی پلیس‌راهور لرستان با استقرار ۷۸ تیم خودرویی و موتورسوار آغاز می‌شود

طرح نوروزی پلیس‌راهور لرستان با استقرار ۷۸ تیم خودرویی و موتورسوار آغاز می‌شود

رئیس پلیس راهور استان لرستان گفت: طرح نوروزی پلیس‌راهور لرستان با استقرار ۴۶ تیم خودرویی و ۳۲ تیم موتوری از ۲۵ اسفند ماه آغاز می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد سرهنگ منوچهر مرادی ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: طرح نوروزی پلیس راهور لرستان از ۲۵ اسفندماه در استان آغاز می‌شود. در این طرح ۴۶ تیم خودرویی، ۳۲ تیم موتوری و ۱۱ ایستگاه پلیس در سطح استان فعال می‌شود و ۱۳۰ نقطه درون‌شهری به‌عنوان پاس پیاده در جهت روان‌سازی ترافیک و ایجاد بستر ایمن برای تردد مسافران مشخص و نیروها در این مکان‌ها مستقر می‌شود.

رئیس پلیس راهور استان لرستان عنوان کرد: در طرح نوروزی امسال ۳۷ هزار دانش‌آموز به‌عنوان همیار پلیس آموزش داده‌شده و کارت همیار پلیس را دریافت کرده‌اند؛ سال گذشته با اجرای طرح همیار پلیس ۱۸ درصد تلفات تصادفات کاهش یافت.

وی بیان کرد: در بحث چهارشنبه‌سوری نیز مکان‌هایی که در سنوات گذشته نیز با مشکل مواجه بوده‌ایم تحت کنترل قرار می‌گیرد و نیروها از بعدازظهر امروز مستقر می‌شوند و هرلحظه که احساس شود معبری نیاز به مسدود شدن دارد محدودیت‌ها اعمال می‌شود.

مرادی تصریح کرد: خودروهایی که سرنشینان آن‌ها بخواهند حرکات مخاطره‌آمیز انجام دهند و امنیت مردم را به خطر بیندازند توقیف می‌شود؛ سامانه شماره‌گذاری از امروز فعال می‌شود و خودروهایی که حرکات خطرناک انجام دهند شماره آن‌ها ثبت و پس از تذکرات لازم در صورت تکرار، خودرو موردنظر تا پایان تعطیلات نوروزی توقیف می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: پنج‌شنبه آخر سال نیز طرح ویژه ترافیکی برای تمامی شهرستان‌ها لحاظ شده و مسیرهای منتهی به آرامستانها کنترل می‌شود.

رئیس پلیس راهور استان لرستان گفت: متأسفانه بلوار بهشت خرم‌آباد توسط اداره گاز تخریب‌شده که تاکنون تذکرات لازم به این شرکت و شهرداری داده‌شده ولی تاکنون در راستای اصلاح معبر اقدامی صورت نگرفته که بااین‌وجود اگر تا روز پنج‌شنبه این معبر اصلاح نشود مردم برای تردد با مشکل مواجه می‌شوند.

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

image شاهرخی IMG_2879

یک دیدگاه