تاریخ خبر: ۲۵ اسف ۱۳۹۵
تیم تخصصی برای خدمت به نابینایان و کم‌بینایان استان لرستان اعزام می‌شود

تیم تخصصی برای خدمت به نابینایان و کم‌بینایان استان لرستان اعزام می‌شود

مسئول سازمان بسیج جامعه پزشکی لرستان گفت: تیم تخصصی بسیج جامعه پزشکی لرستان برای ویزیت رایگان نابینایان و کم‌بینایان استان لرستان اعزام می‌شود.

سرهنگ نبی‌الله شمس بیرانوند در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم از خرم‌آباد اظهار داشت: با همکاری کانون بسیج جامعه پزشکی لرستان فردا بیست و ششم اسفندماه ۹۵ تیم تخصصی پزشکی برای ارائه خدمات رایگان پزشکی و پیراپزشکی به نابینایان و کم‌بینایان استان اعزام می‌شود.‎

وی افزود: این تیم پزشکی که متشکل از پزشکان متخصص، پزشکان عمومی، دندان‌پزشکان، ماما، پرستار و کار‌شناس آزمایشگاه با وسایل و تجهیزات پرتابل (سیار) پزشکی مورد نیاز برای ارائه خدمات درمانی رایگان به برخی از مناطق استان اعزام می‌شوند.

مسئول بسیج جامعه پزشکی لرستان درباره خدمات درمانی در این اعزام عنوان کرد: با توجه به آمار بالای نابینایان و کم بینایان استان و نیاز فراوان بهداشتی ودرمانی این افراد، اعضای بسیج جامعه پزشکی به‌ویژه کادر پزشکی متخصص بر اساس هماهنگی و برنامه‌ریزی به‌عمل‌آمده با هیئت‌مدیره موسسه نابینایان جهت پوشش مشکلات بهداشتی و درمانی در محل موسسه حضور پیدا می‌کنند.

وی با اشاره به ارائه خدمات خداپسندانه به افراد نابینا و کم بینا، بیان کرد: رسالت انقلابی بسیجیان جامعه پزشکی که حضور فداکارانه و مخلصانه درصحنه‌های انقلاب، جنگ، بحران‌ها و محرومیت‌زدایی زبانزد خاص و عام است و وظیفه خود می‌دانند که در راستای خدمت‌رسانی به افرادی که دچار محدودیت‌های جسمانی و اجتماعی هستند در حد توان کمک کنند.

شمس بیرانوند در بخش دیگری از سخنان خود گفت: روز بیست و ششم اسفندماه ۹۵ جمعی از پزشکان متخصص و فوق تخصص بسیج جامعه پزشکی استان لرستان با شهید زنده سید نور خدا موسوی دیدار می‌کنند.

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

image image image اقتصاد

یک دیدگاه