تاریخ خبر: ۲۶ آبا ۱۳۹۴

رشد ۲۵ درصدی تجارت در استان لرستان

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان لرستان گفت: تجارت دراستان لرستان نسبت به ۶ ماهه نخست سال گذشته ۲۵ درصد رشد داشته است.
محمدرضا صفی‌خانی، در جمع خبرنگاران اظهار داشت: سازمان صنعت معدن و تجارت با توجه به اهدافی که درسند چشم‌انداز ۱۴۰۴ و نیز برنامه پنجم توسعه دارد امسال پیگیری خوبی داشته است.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان عنوان کرد: این سازمان در شش‌ماهه نخست سال در زمینه تجارت نسبت به مدت مشابه در سال گذشته ۲۵ درصد رشد داشته و در این راستا صادرات بالای ۵۰ میلیون دلار را در استان شکل دادیم.
وی بیان کرد: درحوزه صنعت نیز به همین شکل موافقت‌نامه‌هایی که صادر شده نسبت به شش‌ماهه نخست سال گذشته در اشتغال و در تعداد موافقت‌نامه‌ها بیشتر از سال گذشته و نزدیک به اهداف ما بوده است.
صفی‌خانی تصریح کرد: صنعت معدن و تجارت در این حیطه سه‌گانه نیازمند برنامه‌ریزی‌ها و اراده قوی دارد بنابراین حضور مؤثر بخش خصوصی می‌تواند این سازمان را فعال کند.وی خاطرنشان کرد: سازمان صنعت معدن تجارت نقطه عطف بین مردم و دولت است که با حضور فعال مردم و سرمایه‌گذاران بخش خصوصی می‌تواند به پویایی اقتصاد استان کمک کند.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان با اشاره به حضور خوب بخش خصوصی در استان لرستان، اظهار داشت: البته برای حضور بخش خصوصی مشکلاتی وجود دارد که باید برطرف شود، ولی با توجه به مسئله پسا تحریم و عرصه‌ای که باز شده، می‌توان از بسترهای جدیدی استفاده کنیم بنابر این حضور فعال هلدینگ‌های بزرگ و سرمایه‌گذاران خارجی به‌طور یقین می‌تواند در اقتصاد استان مؤثر باشد.

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

image image image image

یک دیدگاه