تاریخ خبر: ۲۶ اسف ۱۳۹۵
۵۰ روستای لرستان از سامانه دیجیتال برخوردار شد

۵۰ روستای لرستان از سامانه دیجیتال برخوردار شد

سیمای مرکز استان لرستان گفت: بیش از ۵۰ روستای استان لرستان امسال از سامانه دیجیتال برخوردار شد.

به گزارش خبر گزاری تسنیم از خرم‌آباد، محمد بازوند ظهر امروز در مراسم آغاز تولید سریال نزدیکی‌های بهشت که در قلعه فلک الافلاک برگزار شد با بیان اینکه طی امسال بیش از ۵۰ روستای استان لرستان از سامانه دیجیتال برخوردار شد اظهار داشت: بر اساس نظر سنجی که ۲۳ اسفند ماه انجام شد صدا و سیمای مرکز استان از نظر تلویزیونی ۸۰ درصد و از نظر رادیویی ۲۷ درصد مخاطب دارد.

وی افزود: سال ۹۵ در جشنواره نوزدهم که در اهواز برگزار شد مستند«راه بی عبور» و «هدهد زرین» عنوان برترین کارگرادانی و تهیه کنندگی را دریافت کردند و همچنین در دهمین جشنواره بین المللی فیلم مستند ایران سینما حقیقت و جشنواره حسنات برترین کارگرادانی و تهیه کنندگی توسط استان کسب شد.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز استان لرستان عنوان کرد: در ایام نوروز فعالیت رسانه مضاعف می‌شود، در دستور کار است که از ۲۱ فروردین ماه سال ۹۶ رادیو و تلویزیون استان به صورت ۲۴ ساعته اجرا داشته باشد.

وی بیان کرد:‌ موضوع مهمی که پیش رو داریم انتخابات است که صدا و سیمای استان لرستان پنج مرحله تبیین، تشریح، تبلیغ، فراخوان روز رای گیری و آرام بخشی مردم را بعد از رای گیری در دستور کار دارد چرا که اعتقاد داریم پس از انتخابات رقابت‌های صحیح باید به رفاقت تبدیل شود.

بازوند تصریح کرد:‌ تولید سریال نزدیکی‌های بهشت از امروز آغاز می شود، این سریال در راستای اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل است که می‌تواند نقشه راه باشد، امسال ۲۰۴ ساعت برنامه تلویزیونی و ۳۵۰ ساعت برنامه رادیویی در راستای اقتصاد مقاومتی بوده است.

وی خاطرنشان کرد:‌ تهیه ۲۰ مستند در راستای اقتصاد مقاومتی در دستور کار بوده و سعی شده مستند شخصیت‌های بزرگ استان از جمله آیت الله بروجردی، آیت الله کمالوند و شهیدان رحیمی نیز تهیه شود.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز استان لرستان گفت: ۱۱ پروژه انیمیشن در دستور کار است، استان لرستان این توانمندی را دارد که در حوزه انیمیشن به عنوان قطب گردشگری بدرخشد.

وی اظهار داشت: «اطلس دفاع مقدس» در استان لرستان یک ضرورت است که استان لرستان توانایی تهیه آن را دارد و این آمادگی را داریم اطلس دفاع مقدس لرستان را تهیه کنیم که این کار نیاز به حمایت مسئولان استان دارد.

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

image IMG_7492 image image

یک دیدگاه