تاریخ خبر: ۲۷ اسف ۱۳۹۵
آمادگی پذیرش ۱۲۰ هزار مسافر نوروزی در ستاد اسکان آموزش و پرورش استان لرستان

آمادگی پذیرش ۱۲۰ هزار مسافر نوروزی در ستاد اسکان آموزش و پرورش استان لرستان

سرپرست اداره کل آموزش‌ و پرورش استان لرستان گفت: مراکز اسکان آموزش‌ و پرورش استان لرستان برای پذیرش و اسکان ۱۲۰ هزار مسافر نوروزی آمادگی کامل دارد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد، خدا نظر دریکوند صبح امروز در جمع خبرنگاران از آمادگی کامل مراکز اسکان آموزش‌ و پرورش لرستان برای پذیرش و اسکان ۱۲۰ هزار مسافر نوروزی خبر داد و اظهار داشت: برنامه‌ریزی‌های لازم صورت گرفته تا مهمانان نوروزی اقامت خوبی را لرستان داشته باشند تا از جاذبه‌های متنوع گردشگری استان استفاده کنند.

وی افزود: ۲۰۰ آموزشگاه در قالب دو هزار کلاس و پنج مرکز آموزشی رفاهی در قالب ۳۰۰ تخت و یک اردوگاه دانش‌آموزی برای اسکان مسافران نوروزی تجهیز شده است.

سرپرست اداره کل آموزش‌ و پرورش لرستان عنوان کرد: ۴۵۰ نفر عوامل اجرایی در این مراکز کار خدمات‌رسانی به مهمانان نوروزی را انجام می‌دهند از ۲۸ اسفند تا پایان تعطیلات نوروزی به صورت محسوس و نامحسوس از مراکز اسکان نظارت می‌شود.

وی بیان کرد: با توجه به تبدیل‌شدن لرستان از معبر به مقصد گردشگری، آموزش‌ و پرورش استان نیز از تمام ظرفیت‌ها استفاده می‌کند تا این هدف محقق شود.

دریکوند تصریح کرد: لرستان با آب‌وهوای چهارفصل، طبیعت چشم‌نواز و بی‌بدیل و جاذبه‌های گردشگری منحصربه‌فرد خود ظرفیت فوق‌العاده‌ای برای مسافران نوروزی ایجاد می‌کند و دستگاه‌های ذی‌ربط در ستاد اجرایی خدمات سفر باید باهم افزایی و همدلی در مسیر اهداف مشترک حرکت کنند تا مهمانان نوروزی با آرامش خاطر بتوانند از تعطیلات نوروزی لذت ببرند.

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

image image image

یک دیدگاه