تاریخ خبر: ۲۷ اسف ۱۳۹۵
۷ منطقه گردشگری کشور معرفی شد

۷ منطقه گردشگری کشور معرفی شد

رئیس سازمان میراث فرهنگی کشور گفت: امسال ۷ منطقه گردشگری در کشور معرفی شد تا مقاصد جدید گردشگری به هموطنان معرفی شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از الیگودرز، زهرا احمدی پور عصر امروز در جمع خبرنگاران حفاظت از میراث فرهنگی را تکلیف سازمان میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری کشور دانست و اظهار داشت: باید از این میراث حفاظت کنیم تا بتوانیم آن را به نسل آینده تحویل دهیم.

وی افزود: با هماهنگی‌هایی که با ستادهای هماهنگی خدمات‌رسانی در استان‌ها ازجمله استان لرستان داشتیم تلاش شده تا امسال نوروز متفاوتی را برای هموطنان خود رقم بزنیم.

رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری عنوان کرد: امسال هفت منطقه گردشگری در کشور معرفی شد تا مقاصد جدید گردشگری به هموطنان معرفی شود و به این واسطه بسیاری از استان‌هایی که هنوز شناخته نیستند با کمک آموزش و اطلاع‌رسانی فرصت برابری در حوزه گردشگری پیدا کنند.

به گزارش تسنیم زهرا احمدی پور معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری با همراهی جمعی از مسئولان استان از کمپ‌های گردشگری ازنا و الیگودرز بازدید کرد.

معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی پس از بازدید از کمپ گردشگری شهرستان ازنا به شهرستان الیگودرز سفر کرد و در این شهرستان نیز از ستاد اجرایی خدمات سفرهای نوروزی بازدید به عمل آورد.

بهره‌برداری از یک هتل در شهرستان دورود، سفر به شهرستان خرم‌آباد و شرکت در نشست ستاد تسهیل سفرهای نوروزی در استانداری لرستان از دیگر برنامه‌های سفر رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری به استان لرستان است.

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

image image image image

یک دیدگاه