تاریخ خبر: ۲۷ اسف ۱۳۹۵
۴۰ میلیارد تومان اعتبار برای اجرای طرح توسعه بیمارستان کوثر بروجرد تأمین شد

۴۰ میلیارد تومان اعتبار برای اجرای طرح توسعه بیمارستان کوثر بروجرد تأمین شد

رئیس سازمان تأمین اجتماعی در بروجرد گفت: ۴۰ میلیارد تومان اعتبار برای اجرای طرح توسعه بیمارستان کوثر بروجرد در نظر گرفته‌شده است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بروجرد، سید تقی نوربخش در آئین کلنگ زنی طرح توسعه بیمارستان کوثر این شهرستان با ابراز خرسندی از حضور در این شهرستان اظهار داشت: این بیمارستان با توجه به نیازهای بهداشتی و درمانی و افزایش تعداد بیمه‌شدگان نیازمند گسترش و توسعه تخت‌ها و ایجاد مرکزی کامل است تا بتواند پاسخگوی نیازهای درمانی بیمه‌شدگان تأمین اجتماعی باشد.

وی با اشاره به لزوم تسریع درروند احداث طرح توسعه این مرکز درمانی افزود: تلاش می‌شود این پروژه در کمترین زمان که ازلحاظ فنی امکان داشته باشد اجرا شود و امید است که در ماه اردیبهشت عملیات اجرایی آن آغاز شود و در کمترین زمان شاهد اضافه شدن این مرکز درمانی با ارائه خدمات بهتر و متعدد به بیمه‌شدگان باشیم.

رئیس سازمان تأمین اجتماعی هدف خود از سفر به شهرستان بروجرد را ادای احترام به مردم این شهرستان و تکمیل پروژه درمانی بیمارستان کوثر در رابطه با ارائه خدمات بهتر بستری به بیمه‌شدگان تأمین اجتماعی ذکر کرد و گفت: این پروژه بر اساس قول داده‌ شده امروز کلنگ‌زنی و از سال آینده عملیات اجرایی آن آغاز می‌شود که خدمات بستری، سرپایی و تشخیصی این بیمارستان را تکمیل خواهد کرد و امید است در کمترین زمان ساخته شود و منشأ خیروبرکت برای مردم شود.

وی بیان کرد: میزان اعتبار در نظر گرفته‌شده برای این بیمارستان و تکمیل تخت‌های آن حدود ۴۰ میلیارد تومان است و این پروژه‌ها معمولاً در سازمان تأمین اجتماعی ۳۰ ماهه ساخته می‌شود.

انتهای پیام/

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

139501061207291757402314 image image image

یک دیدگاه