تاریخ خبر: ۲۹ اسف ۱۳۹۵
۵۸ دوربین ثبت تخلف و نظارت تصویری در محورهای لرستان فعال شد

۵۸ دوربین ثبت تخلف و نظارت تصویری در محورهای لرستان فعال شد

مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان لرستان گفت: ۳۹ دوربین ثبت تخلف و ۱۹ دوربین نظارت تصویری فعال و محورهای استان لرستان را رصد می‌کند.

علی زندی فر در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در خرم‌آباد اظهار داشت: جهت خدمات‌رسانی بهتر در ایام نوروز در دو حوزه حمل‌ونقل و راهداری برنامه‌ریزی‌شده است.

وی با بیان اینکه محورهای شریانی واصلی استان لکه‌گیری شده و تمام نقاط حادثه‌خیز آشکارسازی شده است افزود: ۱۱۸ نقطه حادثه‌خیز در استان وجود دارد که ۴۲ نقطه پرحادثه است و تا حد امکان رفع مشکل شده است.

مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان لرستان با اشاره به اینکه تمام چراغ‌های چشمک‌زن در سطح محورهای استان به‌روز شده است عنوان کرد: ۳۹ دوربین ثبت تخلف در محورهای استان نصب‌شده و ۱۹ دوربین نظارت تصویری جاده‌ها را رصد می‌کند.

وی بیان کرد: مرکز ۱۴۱ اطلاعات راه‌ها را هر ۱۵ دقیقه به‌روز می‌کنند؛ ۱۳ گشت راهداری ایام نوروز در سطح استان فعال‌شده است و ۲۵۰ اکیپ زمستانی نیز به‌صورت آماده‌باش هستند.

زندی فر تصریح کرد: تمام محورهای شریانی و اصلی خط‌کشی شده است و محورهای گردشگری ازجمله بیشه، گهر و آبشار نوژیان لکه‌گیری، بهسازی، خط‌کشی و پرتگاه‌ها را نیز حذف کرده‌ایم.

وی خاطرنشان کرد: امسال برای نخستین بار تمام ورودی‌های گردشگری استان اطلاع‌رسانی شده ورودی و خروجی شهرها تا قبل از شروع ایام نوروز ساماندهی شده است.

مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان لرستان بابیان اینکه ۲۵۰ دستگاه اتوبوس در ایام نوروز کار جابه‌جایی مسافر را انجام می‌دهد گفت: یکی از مشکلات در این زمینه استفاده کم مسافران از ناوگان حمل‌ونقل است که در این بخش ضرر دهی داریم.

وی اظهار داشت: مراکز معاینه فنی استان آماده‌به‌کار است؛ رانندگان بازآموزی و مدیر فنی‌ها آموزش داده‌شده‌اند و برای اولین بار امسال پنج هزار اصله نهال در مناطق برف‌گیر استان کاشت شده است.

زندی فر افزود: نواقص مجتمع‌های خدمات رفاهی در سه مرحله از سه ماه پیش بررسی‌شده و در حال حاضر سرویس‌های بهداشتی و نمازخانه‌های مجتمع‌های خدمات رفاهی مجهز شده‌اند.

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

image image image A Palestinian police officer shows his ink-stained finger after casting an early vote during local elections at a polling station in the West Bank town of Jenin, Thursday, Oct. 18, 2012. Members of Palestinian security forces cast an early vote ahead of local elections which are to take place across the West Bank on October 20, 2012, in the first such polls since 2006. (AP Photo/Mohammed Ballas)

یک دیدگاه