تاریخ خبر: ۲۹ اسف ۱۳۹۵
ناوگان خودرویی آتش‌نشانی خرم‌آباد فرسوده است

ناوگان خودرویی آتش‌نشانی خرم‌آباد فرسوده است

سازمان آتش‌نشانی شهرداری خرم‌آباد گفت: خودروهای سازمان آتش‌نشانی خرم‌آباد فرسوده است و تجهیزات به‌روز نیست.

فضل‌الله رشیدی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در خرم‌آباد بابیان اینکه سازمان آتش‌نشانی خرم‌آباد با مشکل فرسودگی ناوگان خودرویی، کمبود نیرو و تجهیزات مواجه است اظهار داشت: خودروهای سازمان آتش‌نشانی خرم‌آباد فرسوده است و تجهیزات به‌روز نیست.

وی افزود: آتش‌نشانی خرم‌آباد با کمبود نیرو مواجه است به‌طوری‌که حدود ۳۰ نیرو نیاز است تا زمانی که حادثه‌ای رخ می‌دهد بتوانیم به‌موقع عمل کرده و رفع مشکل شود.

رئیس سازمان آتش‌نشانی شهرداری خرم‌آباد بابیان اینکه ایجاد سه ایستگاه آتش‌نشانی در خرم‌آباد نیاز است که تاکنون هیچ اقدامی انجام‌نشده است عنوان کرد: به دلیل فاصله زیادی که ایستگاه‌های اطفاء حریق با برخی مناطق ازجمله منطقه شهرک مهر کمالوند، ماسور و شهرک پارسیلون دارند نیاز است در این مناطق ایستگاه احداث شود.

وی به کمبود تجهیزات آتش‌نشانی خرم‌آباد اشاره و بیان کرد: برای خرید یک بالابر حدود سه تا سه و نیم میلیارد تومان نیاز است که درخواست خرید داده‌ایم ولی تاکنون خریداری‌نشده است که نیاز است شهرداری یا استانداری برای خریداری این بالابر کمک کنند.

رشیدی تصریح کرد: از مسئولان انتظار می‌رود در راستای ایجاد ایستگاه و تجهیزات کمک کنند تا بتوانیم خدمات را به نحو احسن انجام و در مواقع حوادث در کمترین زمان ممکن در محل حضور داشته باشیم.

انتهای پیام/

R41450/P1357/S6,72/CT1

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

image عیدی بیرانوند مسکن و شهرسازی 1 (2)

یک دیدگاه