تاریخ خبر: ۳۰ اسف ۱۳۹۵
ثبت‌نام انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا در استان لرستان آغاز شد

ثبت‌نام انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا در استان لرستان آغاز شد

شورای اسلامی شهر و روستا امروز در استان لرستان آغاز شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد، ثبت‌نام انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا امروز همزمان با سراسر کشور در استان لرستان آغاز شد.

هوشنگ بازوند استاندار لرستان صبح امروز در حاشیه بازدید از ستاد انتخابات شهرستان خرم‌آباد در جمع خبرنگاران این شهرستان اظهار داشت: علی‌رغم اینکه روز پایانی سال ۹۵ است یک‌شور بسیار خوبی برای شروع یک رویداد اجتماعی در سال ۹۶ برنامه‌ریزی‌شده است.

وی به آغاز ثبت‌نام شورای اسلامی شهر و روستا در استان لرستان اشاره کرد و افزود: ثبت‌نام‌ها آغازشده است و هیئت‌های اجرایی در شهرستان‌ها و بخش‌ها شکل‌گرفته است.

استاندار لرستان عنوان کرد: ۲۵ شهر استان لرستان آمادگی کامل برای برگزاری این انتخابات را دارد و برای انتخابات شوراها افراد متخصص و متعهد برای ثبت‌نام حضور پیدا می‌کنند.

وی بابیان اینکه هزار و ۵۶۲ روستای استان نیز آمادگی کاملی برای این ثبت‌نام را دارند، بیان کرد: امیدواریم روستائیان نیز یک انتخابات پرشوری را در سال ۹۶ برگزار کنند و با حضور و مشارکت خود بتواند همانند سال‌های گذشته انتخابات پرشوری را رقم بزنند.

بازوند گفت: این مشارکت توانسته تهدید را برای کشور به فرصت تبدیل کند که امیدواریم در سال ۹۶ نیز شاهد این رویداد بزرگ اجتماعی باشیم.

انتهای پیام/

R41450/P1357/S6,72/CT11

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

image image image image

یک دیدگاه