تاریخ خبر: ۳۰ تیر ۱۳۹۵
ارائه یک‌میلیون خدمات بستری در مراکز درمانی تأمین اجتماعی کشور

ارائه یک‌میلیون خدمات بستری در مراکز درمانی تأمین اجتماعی کشور

ارائه یک‌میلیون خدمات بستری در مراکز درمانی تأمین اجتماعی کشور

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی کشور از ارائه یک میلیون خدمات بستری در مرکز درمانی این نهاد در سال خبر داد.

سید تقی نوربخش صبح پنج شنبه در مراسم افتتاح پروژه های درمانی تامین اجتماعی خرم آباد در سخنانی با بیان اینکه در سفر وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به لرستان شش پروژه در این استان به بهره برداری می رسد اظهار داشت: تبلور سه راهبرد اساسی دولت تدبیر و امید را در این سفر به لرستان با افتتاح این پروزه ها مشاهده کردیم.

وی با بیان اینکه راهبرد اول دولت این بوده عدالت در توزیع خدمات سازمانهایی همچون سازمان تامین اجتماعی رعایت شود عنوان کرد: توسعه مراکز درمانی در دولت تدبیر و امید با جهش چشمگیری در لرستان روبرو بوده است.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی کشور با بیان اینکه راهبرد دیگر دولت این بوده که وعده ای در این دولت داده نمی شود مگر اینکه از پشتوانه کارشناسی برخوردار باشد افزود: اگر این وعده ها داده می شود به طور حتم اجرا می شود.

نوربخش با اشاره به اینکه دولت تدبیر و امید اهل این که ۳۰۰ تا ۴۰۰ مصوبه را در یک سفر انجام دهد به طور حتم نیست افزود: قول هایی که به مردم داده می شود به بهره برداری می رسد.

وی با بیان اینکه راهبرد سوم دولت این بوده که فقط افتتاح فیزیکی پروژه ها انجام نمی دهیم بلکه ارتقا کیفیت در آنها نیز مدنظر ما است گفت: همکاران ما در سراسر کشور نقش بسیار کلیدی در ایجاد امیت اجتماعی، بالا بردن رضایت مردم را بر عهده دارند.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی کشور با بیان اینکه ما در سال حدود ۱۰۰ میلیون سرویس سرپایی را برای بیمه شدگان انجام می دهیم گفت: همچنین حدود یک میلیون خدمات بستری را در بیمارستانهای تامین اجتماعی انجام می دهیم.

نوربخش با بیان اینکه حدود یک سوم کل خدمات مورد نیاز بیمه شدگان تامین اجتماعی توسط خود مراکز درمانی تامین اجتماعی تامین می شود گفت: دو سوم دیگر از طریق خرید خدمات از سایر مراکز درمانی صورت می گیرد.

وی بیان داشت: این در حالیست که ما فقط ۱۰ درصد تخت های بستری سراسر کشور در مراکز درمانی تامین اجتماعی وجود دارد گفت: کمتر از دو درصد مراکز درمانی کشور مربوط به سازمان تامین اجتماعی است.

منبع: مهر

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

1466220973 82221032-70999743 82187637-70936686

یک دیدگاه