تاریخ خبر: ۲۶ آبا ۱۳۹۴
وضعیت مفقودین فاجعه منا  تا ۱۲ روز دیگر مشخص می‌شود

وضعیت مفقودین فاجعه منا تا ۱۲ روز دیگر مشخص می‌شود

رئیس سازمان حج وزیارت کشورگفت: ظرف ۱۰ تا ۱۲ روزدیگرتکلیف مفقودین فاجعه منا به‌ ویژه وضعیت آقای رکن‌آبادی را مشخص می‌کنیم.
سعید اوحدی در گفت‌وگو با خبرنگارتسنیم درخرم‌آباد، اظهار داشت: در حال حاضر ۲۵ زائر ایرانی مفقود است که با توجه به آزمایش «دی ان ای» که انجام‌ شده و به عربستان داده‌ایم امیدواریم مقامات سعودی در تطبیق«دی ان ای» مساعدت خود را نشان دهند.
وی افزود: با توجه به قولی که داده‌اند، ظرف ۱۰ تا ۱۲ روز تکلیف مفقودین به‌ویژه آقای رکن‌آبادی را مشخص کنیم.
رئیس سازمان حج و زیارت کشور عنوان کرد: با توجه به این که در آستانه اربعین هستیم بنا است در سه مرز مهران، چزابه و شلمچه موکبی برای جان‌باختگان منا داشته باشیم که با درج عکس و نمادی از این عزیزان، بنا به گفته مقام معظم رهبری یاد آن‌ها را زنده نگه‌داریم.
وی بیان کرد: در سازمان حج و زیارت با توجه به ارتباطی که با وزارت امور خارجه و مجموعه‌های بین‌المللی داشتیم تا این لحظه خبری از آقای رکن‌آبادی نداریم.
اوحدی با بیان اینکه اگر کسی می‌خواست ربایش انجام دهد ممکن نیست و باید به‌عنوان یک مطالبه جدی توسط دستگاه‌ها انجام شود، تصریح کرد: بخشی آشفتگی عربستان و بخشی کج‌سلیقگی است که باید بر خواسته‌های خود مصمم باشیم و در تمامی مجموعه حج و زیارت نمادی به نام جان‌باختگان فاجعه ساخته می‌شود.

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

image 3 (5) IMG15354927 image

یک دیدگاه