تاریخ خبر: ۲۷ تیر ۱۳۹۶
تجلیل از کارفرمای شرکت داروسازی دکتر جهانگیر به عنوان کارفرمای حامی کارگر

تجلیل از کارفرمای شرکت داروسازی دکتر جهانگیر به عنوان کارفرمای حامی کارگر

مدیرکل تأمین اجتماعی استان به اتفاق دکتر بیرانوند نماینده مردم خرم آباد در مجلس شورای اسلامی از شرکت داروسازی بهداشتی دکتر جهانگیر بازدید و از کارفرمای این شرکت به عنوان کارفرمای حامی کارگر و تعدادی از کارگران شرکت تجلیل کردند.

 

 

دکتر بیرانوند  نماینده محترم مردم خرم آباد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اهمیت تولید و ضرورت حمایت از کارفرمایان و نیروهای مولد استان گفت:در شرایط فعلی مطالبه اصلی مردم استان کار و اشتغال است و لذا می بایست ضمن حفظ شرایط فرصت های شغلی موجود و حمایت از کارآفرینان ،در راستای سرمایه گذاری و ترغیب برای کارآفرینی و جذب نیروهای بیکار تلاش کرد.
دکتر بیرانوند افزود:برخی کارفرمایان به نیروی انسانی شاغل در واحدها به عنوان سرمایه ای ارزشمند نگاه می کنند و با ایجاد فضایی مبتنی بر آرامش و رفاه شرایطی مطلوب را برای تولید ایجاد می کنند لذا ضرورت دارد از این طیف از کارفرمایان حامی کارگر همواره قدردانی نماییم.
حمزه لوی مدیرکل تأمین اجتماعی استان با اشاره به اینکه بیش از ٢٣هزار واحد کارگاهی فعال و نیمه فعال در استان تحت پوشش تأمین اجتماعی قرار دارد گفت:نیروهای مولد و کارگران شرکتهای تولیدی و صنعتی استان از سرمایه های ارزشمند کارفرمایان محسوب می شوند که باید در جهت صیانت از آنان و حفظ حقوق همه جانبه این قشر زحمتکش جامعه کوشا باشیم و از طرفی کارفرمایان و صاحبان تولید و صنعت به واسطه ایجاد اشتغال و فرصتهای شغلی مناسب و پایدار باید مورد تکریم قرار گیرند و قشر کارگر نیز به عنوان بازوهای توانمند در خدمت کارفرمایان و امر تولید باشند.

در این بازدید تعدادی از کارگران ساعی و پرتلاش شرکت داروسازی دکتر جهانگیر با اهداء لوح سپاس و با حضور فرزند شهید زنده سید نور خدا موسوی مورد تجلیل قرار گرفتند.

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

image image IMG_20160826_084308 جلسه

یک دیدگاه