تاریخ خبر: ۰۴ مرد ۱۳۹۶
پیشرفت و توسعه در جامعه، نیازمند تغییر در روحیه افراد است

پیشرفت و توسعه در جامعه، نیازمند تغییر در روحیه افراد است

استاندار لرستان:
پیشرفت و توسعه در جامعه، نیازمند تغییر در روحیه افراد است

 

اطلاع رسانی بامدادلرستان
استاندارلرستان گفت: پیشرفت درتمام امور، نیازمند تغییر در روحیه و رویه تک تک افراد جامعه است.
به نقل از روابط عمومی استانداری لرستان، بازوند درنشست مدیران روابط عمومی دستگاه های اجرایی وبانک های استان، با اشاره به لزوم افزایش فرهنگ کار درجامعه ادامه داد: بدون عنصر تلاش و پشتکار وافزایش فرهنگ کار نمی توان منتظر پیشرفت و توسعه بود.
بازوند گفت: مزین شدن امسال به نام اقتصاد مقاومتی، تولید واشتغال توسط رهبر معظم انقلاب اسلامی، همواره تداعی این امر است که تک تک افراد، مسائل اقتصادی و خیر و صلاح جامعه را مد نظر قرار دهند .
وی با اشاره به اینکه درزمینه پرداختن به محتوای شعار سال، اجماع قابل قبولی صورت گرفته است ادامه داد: اقتصاد مقاومتی در استان تنها راه زدودن نگرانی های اقتصادی دراستان است.
بازوند با اشاره به نقش روابط عمومی و رسانه در جامعه و در بین مردم گفت: نظام اطلاع رسانی و روابط عمومی استان ، بهترین ابزار برای جلب اعتماد سرمایه گذاران برای سرمایه گذاری و به وجود آوردن تعادل بین تولید و اشتغال می باشد.
استاندار لرستان با اشاره به نقش سرمایه گذار درجامعه افزود: لازمه تولید ثروت، سرمایه گذاری همراه با برنامه ریزی است که با نهادینه شدن فرهنگ تولید واشتغال ، عنصر سرمایه گذاری نیز قوت و قدرتی مضاعف خواهد گرفت .
بازوند ضمن اشاره به لزوم به وجود آوردن بستر مناسب جهت حضور فعال بخش خصوصی توسط روابط عمومی ها، ادامه داد: فضای استان را منفی جلوه دادن یعنی فضای پیشرفت و توسعه استان را منفی نمایان کردن.وی ادامه داد: روابط عمومی ها ضمن اینکه وظیفه نشروگسترش واقعیت ها وهمچنین شفاف سازی را در هر دستگاهی دارند باید فضا وجوحاکم را نیز به سوی آرامش هدایت کنند چرا که سیاه نمایی مطلق با خبرهای منفی، نا امیدی مردم را به دنبال دارد واین با منویات دین و تاکیدات رهبر معظم انقلاب منافات دارد.
بازوند خاطر نشان کرد: جلوه دادن فضای نا امن درجامعه ، امید را که پایه و عنصر اصلی پیشرفت است به نا امیدی تبدیل می کند.
استاندار لرستان با اشاره به وجود ثروت های خدادادی دراستان لرستان همچنین تاثیر به وجود آوردن جو مثبت در جامعه گفت: در استان دو هزار و چهار صد کیلومتر رودخانه و آبراه وجود دارد که تبلیغ اطلاع رسانی و بعد از آن سرمایه گذاری ، باعث ایجاد ۳۵ هزار شغل در استان خواهد شد.
وی در پایان ضمن قدردانی از زحمات تمامی تلاشگران در عرصه روابط عمومی و اطلاع رسانی، در خصوص رفع مشکلات کاری آنها، قول مساعد دادند.

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

دکتر دریک 139505061742167788233344 4 (4) image

یک دیدگاه