تاریخ خبر: ۰۱ مرد ۱۳۹۵
نمایشگاه دستاوردهای آموزش فنی و حرفه‌ای در استان لرستان افتتاح می‌شود

نمایشگاه دستاوردهای آموزش فنی و حرفه‌ای در استان لرستان افتتاح می‌شود

نمایشگاه دستاوردهای آموزش فنی و حرفه‌ای در استان لرستان افتتاح می‌شود

مدیرکل فنی و حرفه‌ای استان لرستان گفت: نمایشگاه دستاوردهای آموزش فنی و حرفه‌ای لرستان عصر امروز در شهرستان خرم‌آباد افتتاح می‌شود.

رحمان قلاوند اظهار داشت: به مناسبت هفته ملی مهارت و ششم مردادماه روز ملی کارآفرینی و ترویج آموزش‌های فنی و حرفه‌ای نمایشگاه دستاوردهای آموزش فنی و حرفه‌ای در استان لرستان بر پا می‌شود.

وی بابیان اینکه این نمایشگاه عصر امروز ساعت ۱۹ در پارک کیو ( زیباکنار) خرم‌آباد افتتاح می‌شود، افزود: دستاوردهای تمام مراکز دولتی و غیردولتی آموزش فنی و حرفه‌ای در این نمایشگاه در معرض دید عموم قرار می‌گیرد.

مدیرکل فنی و حرفه‌ای استان لرستان با اشاره به اینکه نمایشگاه دستاوردهای آموزش فنی و حرفه‌ای در قالب ۳۰ غرفه راه‌اندازی می‌شود، عنوان کرد: هدف از برپایی این نمایشگاه را معرفی آموزش‌های فنی و حرفه‌ای استان در بخش‌های مختلف و ایجاد انگیزه جوانان برای شرکت در دوره‌های آموزشی فنی و حرفه‌ای است.

وی بابیان اینکه در این نمایشگاه دستاوردهایی مختلفی ازجمله صنایع‌دستی، برق و الکترونیک ارائه می‌شود، گفت: تأکید شد تا این نمایشگاه جنبه عملیاتی داشته باشد و حتی محصولات آن نیز به‌ صورت مستقیم عرضه شود.

قلاوند خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل و پایلوت شدن لرستان به‌ عنوان استان پایلوت اقتصاد مقاومتی در این نمایشگاه بر اصول محوری و ارائه محصولات کارگاه‌ها تأکید شده است.

وی اظهار داشت: در کنار این نمایشگاه چند کلاس آموزشی برای  مراجعه‌کنندگان برگزار  و بلافاصله گواهی آن نیز صادر می‌شود.

منبع: تسنیم

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

82140351-70848482 image 716093 6 (3)

یک دیدگاه