تاریخ خبر: ۰۲ مرد ۱۳۹۵
پایه اصلی اقتصاد مقاومتی تفکر بسیجی است

پایه اصلی اقتصاد مقاومتی تفکر بسیجی است

پایه اصلی اقتصاد مقاومتی تفکر بسیجی است

مسئول سازمان بسیج دانشجویی لرستان گفت: تفکر بسیجی موجب خدمت و پایه اصلی اقتصاد مقاومتی است.

محمد برامکی روز یکشنبه درنشست خبری تشریح جزئیات اردوهای جهادی لرستان افزود: در طول انقلاب اسلامی، دوران دفاع مقدس و در طول سازندگی های پس از آن، هر جا بسیج و سپاه فعالیت کرده منشا خدمت بوده اند.
وی اردوهای جهادی را نمونه مدیریت صحیح اسلامی دانست و اظهار کرد: نام شهدای بسیاری از جمله شهید باکری، شهید چمران و شهید شهریاری در این عرصه می درخشد.
مسئول سازمان بسیج دانشجویی لرستان بی اهمیت جلوه دادن نقش اردوهای جهادی را از توطئه های دشمن برشمرد و گفت: دشمن سعی می کند با فضاسازی مجازی، اهمیت این اردوها را کم رنگ جلوه دهد.
برامکی اظهار کرد: این اردوها جنبه فرهنگی داشته و با هدف نهادینه کردن فرهنگ کار و جهاد برگزار می شود .
به گفته وی اعزام نیروها در اردوهای جهادی اسنال نسبت به سال گذشته ۳۰ درصد افزایش خواهد یافت و چهار هزار و ۳۹۶ نفر اردو در استان برگزار می شود.
برامکی با بیان اینکه ۱۷ عرصه برای برگزاری اردوهای جهادی در استان تعریف شده، افزود: به تصویر کشیدن زیبای این اردوها و انعکاس فعالیت های فرهنگی، اعتقادی، عمرانی، بهداشت و درمانآن بر عهده رسانه ها است.
وی ادامه داد: بهترین کمک به دولت این است که دانشجویان جهادی مشکلات را احصا می کنند و در اختیار دولت ها قرار می دهند و ازاین رو بهترین ناظرین و چشم دولت در مناق محروم، دانشجویان جهادی هستند.
وی اضافه کرد: شناسنامه دقیقی از مناطق محروم و مشکلات مردم آن احصا نشده که در این رابطه شناسنامه محرومیت های استان تهیه می شود و در اختیار مسئولان استان قرار می گیرد.

منبع: ایرنا

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

قلی پور 4-2 139307201711447383830364 139410261338087296913544

یک دیدگاه