تاریخ خبر: ۰۲ مرد ۱۳۹۵
همایش نقش جوان در اقتصاد مقاومتی در ۷ مرداد در پلدختر برگزار می شود

همایش نقش جوان در اقتصاد مقاومتی در ۷ مرداد در پلدختر برگزار می شود

همایش نقش جوان در اقتصاد مقاومتی در ۷ مرداد در پلدختر برگزار می شود

معاون فرماندار پلدختر از برگزاری همایش نقش جوان در اقتصاد مقاومتی در هفتم مردادماه جاری در این شهرستان خبرداد.

حسین علی مومیوند روز یک شنبه در جلسه هماهنگی همایش جوان ایرانی با رویکرد اقتصاد مقاومتی در شهرستان پلدختر با بیان این که این همایش روز پنج شنبه در سالت اجتماعات اداره ارشاد پلدختر برگزار می شود اظهار داشت: سخنران این همایش آیت الله سید میرعمادی نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد است .
وی با بیان این که نسل جوان ارزشمندترین سرمایه اجتماعی کشور به حساب می آید افزود: نقش جوان در تحقق اقتصاد مقاومتی مهم و انکار ناپذیر است زیراتا کنون قشر جوان بار اصلی پیشرفت ها و موفقیت های نظام را بر دوش کشیده است .
وی به نامگذاری سال جاری با عنوان اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل اشاره کرد و گفت: اصلی ترین گفتمانی که مقام معظم رهبری در سال های اخیر از آن به عنوان راهکار کلیدی مقابله با جنگ تمام عیار اقتصادی دشمن یاد کرده اند اقتصاد مقاومتی است .
مومیوند به اهمیت جایگاه جوانان در جامعه اشاره کرد و افزود: قشر جوان در بین اقشار مختلف جامعه به دلیل آرمان گرایی ، شجاعت ، توان و انگیزه بالا از اهمیت ویژه ای برخوردار است .
وی اظهار کرد: جوانان از راه های مختلف مانند اردوهای جهادی می توانند با ورود به عرصه اقدام و عمل در تحقق اقتصاد مقاومتی با ارایه راهکارهای مناسب زمینه ساز رشد اقتصاد و خروج بحران اقتصادی باشند .
وی نقش اردوهای جهادی در اجرای اقتصاد مقاومتی را بسیار مهم دانست و افزود: اردوهای جهادی یکی از بهترین عرصه های مشارکت جوانان در اقتصاد مقاومتی است .

منبع: ایرنا

 

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

82135164-70839366 2131417 قا ئم مقام

یک دیدگاه