تاریخ خبر: ۰۳ آذر ۱۳۹۴
مراسم تجلیل از کتابداران استان لرستان برگزارمی‌شود

مراسم تجلیل از کتابداران استان لرستان برگزارمی‌شود

سرپرست نهاد کتابخانه‌های عمومی استان لرستان گفت: مراسم تجلیل از کتابداران استان لرستان یکم آذر ماه در استان برگزارمی‌شود.
رضا مختارپور، در جمع خبرنگاران این شهرستان، اظهار داشت: امسال برخلاف سال‌های گذشته مراسم تجلیل از کتابداران استان لرستان به‌ صورت مستقل توسط نهاد کتابخانه‌های استان انجام می‌شود.
وی افزود: یکم آذرماه مراسم تجلیل از کتابداران استان لرستان با حضور همه کتابداران استان از ساعت ۹ تا ۱۲ ظهر در سالن تربیت‌معلم شهرستان خرم‌آباد برگزارمی‌شود.
سرپرست نهاد کتابخانه‌های عمومی لرستان با اشاره به اینکه این مراسم تفاوت‌های زیادی با نشست‌های قبلی دارد، عنوان کرد: سعی شده این مراسم رویکرد علمی داده که در این زمینه از مسئولان ستاد مرکزی دعوت به عمل می‌آید.
وی با بیان اینکه درمراسم تجلیلی از کتابداران استان همه کتابداران استان حضور دارند، بیان کرد: در این مراسم از دو نفر از فعالان حوزه رسانه که درراستای کتاب وترویج فرهنگ مطالعه تلاش کرده‌اند، تقدیر به عمل می‌آید.
مختارپورخاطرنشان کرد: از کتابداران پیشکسوت، کتابداران فعال رسانه، کتابداران عفاف و حجاب و افراد فعال کتابخوان نیز تقدیر به عمل می‌آید.
وی با بیان اینکه در این مراسم رونمایی از تابلوی شمش الشموش، استاد مهران جمشیدیان تقدیر می‌شود، گفت: تقدیر از فرماندار برتر فرهنگی لرستان، اجرای گروه سرود ۱۶ نفره با موضوع مذهبی و نمایش کلیپی از فعالیت‌های این شش‌ماهه از دیگر برنامه‌های این مراسم است.

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

image 1 (3) %da%a9%d8%a7%da%a9%d8%a7%d9%88%d9%86%d8%af1 82114560-70799914

یک دیدگاه