تاریخ خبر: ۰۳ مرد ۱۳۹۵
افزایشی در قیمت تعرفه‌های گاز طبیعی لرستان نداشته‌ایم

افزایشی در قیمت تعرفه‌های گاز طبیعی لرستان نداشته‌ایم

افزایشی در قیمت تعرفه‌های گاز طبیعی لرستان نداشته‌ایم

مدیر عامل شرکت گاز لرستان گفت: تا کنون افزایشی در قیمت تعرفه های گاز طبیعی استان نداشته ایم.

 حشمت اله شمس خرم آبادی صبح دوشنبه در جمع خبرنگاران با اعلام اینکه از اوایل سال ۹۴ تا کنون افزایشی در قیمت تعرفه های گاز طبیعی استان نداشته ایم اظهار داشت: به استناد قانون هدفمند شدن یارانه ها و تصویب هیئت وزیران هر ساله تعرفه های فروش گاز برای مشترکان ابلاغ شده و طی یک سال اخیر افزایشی در قیمت تعرفه ها ابلاغ نشده است.

وی با اشاره به اینکه قیمت گاز با توجه به دامنه مصرف مشترکان در ماههای گرم و سرد سال متفاوت است عنوان کرد: بر این اساس سال به دو بخش هفت ماه نخست گرم و پنج ماه پایانی سرد تقسیم شده و مشترکان از نظر دامنه مصرف به صورت پلکانی به ۱۲ دامنه دسته بندی شده اند.

مدیر عامل شرکت گاز لرستان افزود: با توجه به مطالعات انجام شده توسط پژوهشگاه هواشناسی کشور تمام شهرستان ها از نظر آب و هوایی به ۵ اقلیم تقسیم شده است گفت: در این راستا با توجه به وجود اقلیمهای آب و هوایی متفاوت شهرستان های استان لرستان از نظر آب و هوایی در اقلیم های مختلف قرار دارند.

شمس خرم آبادی گفت: حداقل گاز بها در بخش خانگی به ازای هر متر مکعب در ماههای گرم سال هزار و ۸۱ ریال و در ماه های سرد ۴۱۴ ریال بوده که مشترکان باید با توجه به این امر در مصرف گاز دقت کنند.

منبع: مهر

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

5137_875 کاظمی+اشاره+یک کنسرت-احسان-خواجه-امیری-در-رفسنجانخانه-خشتی11 139503250824346717918634

یک دیدگاه