تاریخ خبر: ۰۳ مرد ۱۳۹۵
بهره‌برداری از ۳۴ پروژه آموزشی طی هفته دولت در لرستان

بهره‌برداری از ۳۴ پروژه آموزشی طی هفته دولت در لرستان

بهره‌برداری از ۳۴ پروژه آموزشی طی هفته دولت در لرستان

مدیر کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس لرستان از بهره برداری از ۳۴ پروژه آموزشی طی هفته دولت در این استان خبر داد.

محمد چگنی در سخنانی از کلنگ زنی و شروع عملیات اجرایی ۲۰ واحد آموزشی طی مرداد ماه سالجاری در لرستان خبر داد و اظهار داشت: کلنگ احداث ۲۰ پروژه آموزشی در قالب ۹۵ کلاس درس با حضور مسئولان در مناطق روستایی و شهری استان به زمین زده خواهد شد.

وی بیان داشت: در راستای تحقق شعار توسعه عدالت آموزشی در سالجاری تعداد ۲۰ واحد آموزشی در قالب ۹۹ کلاس درس کلنگ زنی و عملیات ساخت و ساز پروژه های یاد شده آغاز خواهد شد.

مدیر کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس لرستان با اشاره به اینکه در سالجاری یکی از اولویت ها و دغدغه های اصلی ما توجه به وضعیت فضاهایی آموزشی در مناطق محروم و عشایری استان است، گفت: طی ماههای اخیر توسط واحد امانی اداره کل تعداد ۱۵ باب مدرسه یک و دو کلاسه در مناطق عشایری و محروم استان احداث و آماده بهره برداری شده که طی هفته دولت سالجاری شاهد افتتاح این پروژه ها خواهیم بود.

چگنی با اشاره به در پیش رو بودن هفته دولت و تحویل پروژه های آموزشی در این هفته گفت: خوشبختانه با توجه دولت تدبیر و امید در بخش فضاهای آموزشی طی سنوات اخیر این اداره کل تعداد ۳۴ پروژه در قالب ۱۱۸ کلاس درس و زیربنایی ۱۶ هزار و ۸۰۸ متر مربع را آماده بهره برداری کرده ایم که طی هفته دولت تحویل ادارات آموزش وپرورش استان خواهد شد.

منبع: مهر

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

image image محمد زاده image

یک دیدگاه