تاریخ خبر: ۰۴ مرد ۱۳۹۵
تکلیف بدهی ۹۰۰ میلیونی تیم خیبر را چه می شود؟

تکلیف بدهی ۹۰۰ میلیونی تیم خیبر را چه می شود؟

 

 

تکلیف بدهی ۹۰۰ میلیونی تیم خیبر را چه می شود؟ برای فصل جدید لیگ چه کرده ایم ؟

با وجوداینکه پیگیری‌های پی درپی مدیرعامل تیم فوتبال خیبرخرم آباددر خصوص پرداخت بدهی های فصل گذشته رقابتهای لیگ دسته اول باشگاه های کشور اجرایی نشده است واین تیم بیش از ۹۰۰ میلیون تومان به بازاربدهکاراست،تمامی تیم های رقیب با تخصیص بودجه فصل جدید لیگ درکمال آرامش تمرینات خود را شروع وحتی بازیهای تدارکاتی را هم دردستور کارخود قرارداده اند اما متاسفانه تیم خیبرخرم آباد که نماینده استانی بزرگ ومطرح به نام لرستان می باشد هنوز اندرخم یک کوچه است و مشخص نیست این تیم امسال می خواهد درلیگ شرکت کند یانه .

مسئولین ما اگر قراراست درلیگ تیمی برای مردم استان نگهداری کنند باید وضعیت این را روشن نمایند، فوتبال امروزه نیازبه امکانات داردواین امکانات بایستی دوماه قبل از مسابقات دراختیار دست اندر کاران آن باشگاه قرارگیرد تا باتمرینات بدنسازی و تاکتیکی وبازیهای تدارکاتی تیم آماده حضور دررقابتهای لیگ شود و..

اما دراستان لرستان تنها چیزی که به آن اهمیت نمی دهند ورزش است وحیف است این همه استعداد بدین سادگی از دست بروند.

همانگونه که درتمام دنیا ورزش فوتبال ازطرفداران زیادی برخودداراست دراستان ماهم به همان روال است وفوتبال درخون وپوست مردم لرستان است. پس مسئولین اگر درفکر مردم وجوانان خود هستند بایستی برای حفظ تیم خیبروکشاندن جوانان به ورزشگاه برنامه ریزی کنند واجازه ندهند این تیم بی پروبال بماند.

داشتن یک تیم فوتبال برای استانی چون لرستان در لیگ دسته اول نباید کاری سخت ودشواری باشد بایک برنامه ریزی ومدیریت خوب می توانیم بخوبی این تیم را حفظ ودل این همه هوادار را شاد کنیم.

واما بدشانسی فوتبال ما یکی دوتا نیست سال قبل صدا وسیما که با پخش بازیهای تیم خیبر همکاری خوبی با مردم داشت متاسفانه پس از پخش چند بازی از پخش مابقی بازیها ی این تیم خوداری کرد تا آن عزیزی که ازآن سردنیا فوتبال استانش را تعقیب می کرد از این مهم محروم شودو..

به یادداشته باشیم بازیکنان تیم خیبر درهنگام بازیها پیراهنی رابرتن می کنندکه درسمت راست آن آرم قلعه فلک الافلاک وشیرمردان لرنقش بربسته واین یعنی لرستان وتمام لرهای دنیا بنابراین برای سرافرازی مردم و بالا نگه داشتن نام لرستان از هیچگونه فداکاری وتلاشی در بازیها دریغ نخواهند کرد اما برای آینده همچنان نگران هستند.

درحال جاضر عمده مشکلات تیم خیبر به مسائل مالی برمی گردد چون بازیکنان این تیم درپاسخگویی به خانواده هایشان جوابی جزشرمندگی ندارند.

این موضوع باعث شده روح و روان آنها به شدت بهم ریخته شده تا شرایط دراردوی این تیم بسیار تلخ شود.

تاجایی که از روحیات بازیکنان تیم خیبر سراغ داریم آنان به دلیل مشکلات فعلی، تیم را رها نمی کنند و به دنبال اعتراض هم نیستند واینروزها هرچند که هنوز تکلیف تیم روشن نشده اما برسرتمرینات حاضر شده اند وتمرینات خود را زیر نظر مربیان بومی انجام می دهند واین یعنی دلسوزی برای استان واین یعنی دوستت دارم لرستان و…

به هرجهت تیم فوتبال خیبرلرستان بایستی دهه دوم مردادماه جاری به مصاف حریفان برود واین درحالی است که هنوز وضعیت سرمربی وجذب بازیکن برای فصل جدید مشخص نشده ومعلوم نیست این تیم را چه می شود هرچند که بعضی از مسئولین قول هایی را داده اند اما کو تا عمل؟

بنابراین اگر قراراست این تیم امسال درلیگ شرکت نماید تادیر نشده باید انسجام بگیردو مسئولین هم باید به فکر باشند و تا دیر نشده با تخصیص اعتبارات لازم به داد این تیم برسند و خدای ناکرده طوری نشود که در دقیقه ۹۰ وچند روز مانده به شروع بازیها تیم را روانه گود مسابقات کنید که اگر اینچنین باشد بازهم بلای گذشته برسر فوتبال ما خواهد آمد زیرا درآن زمان بازیکنان با هم همانگ نیستند وتیم ممکن است نتا یج ضعیفی کسب کند وداد تماشاگررا درآورد وآن زمان است که بازهم فرهنگ ما زیرسوال می رود اما، درصورتی که ما ازقبل برنامه ریزی خوبی داشته باشیم وتیم آماده ای را روانه مسابقات کنیم به هیچ عنوان تیم درخانه ودرحضورتماشاگران خود کم نخواهد آورد وبا اقتداردرمقابل رقبا صف آرایی می کند هرچند که امسال رقبا تا دندان مسلح وآماده وخطرناک هستند اما فوتبال ما با رفع مشکلات مالی براحتی برآنان غلبه خواهد کرد.

 

از همین دسته:

(برای مشاهده تیتر ، نشانگر را یک ثانیه روی عکس نگه دارید)

چرا این عکس جهانی شد؟ 82150805-70867105 152718_370

یک دیدگاه